Silta-maja.lv, siltumsūkņi, kondicionieri, SIA "Mare Verpete" 0

Balasta dambis 1, Rīga, LV-1048
Rezervēt pakalpojumu
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Silta-maja.lv ir Panasonic, Mitsubshi Electric, Toshiba, Solvis autorizēts dīleris, siltumsūkņu un gaisa kondicionieru un saules sistēmu pārdevējs un montāžnieks Latvijā.
Piegādā Panasonic, Mitsubishi Electric, Toshiba, Nibe, Midea, Gree gaiss - gaiss siltumsūkņus, gaiss - ūdens un zemes siltumsūkņus, Solvis un Vaillant solārās sistēmas, projektē apkures sistēmas uz to bāzes, veic sistēmu montāžu un apkopi, nodrošina tām 5 gadu garantiju.
Firma ir realizējusi simtiem siltumsūkņu montāžu visā Latvijā, nodrošinot ēku apsildi rudenī, ziemā un pavasarī, kā arī kondicionēšanu vasarā, kondicionēšanas iekārtas servertelpām un industriālie kondicionieri.
Tā veic arī kondicionēšanas sistēmu projektēšanu, montāžu un apkopi, apkalpošanu un remontu,nodrošinot 5 gadu garantiju.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
Silta-maja.lv, siltumsūkņi, kondicionieri, SIA "Mare Verpete" CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
Silta-maja.lv, siltumsūkņi, kondicionieri, SIA "Mare Verpete" CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
MARE VERPETE
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003963966
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 18.10.2007
Juridiskā adrese:
Rīga, Balasta dambis 1, LV-1048
Iegūt pilnu juridisko informāciju