"Servocontrol" SIA, apkures iekārtas 0

Slokas iela 52/5, Rīga, LV-1007
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Iekštelpu klimata uzturēšana sabiedriskajās un ražošanas ēkās, kas ietver sevī pilnu ventilācijas, kondicionēšanas, aukstumapgādes un apkures sistēmu tehnisku apkalpošanu.
Kompānijas Servocontrol pamatdarbība ir AVK (Apkure, Ventilācija, Kondicionēšana) sistēmas uzturēšana sabiedriskajās un ražošanas ēkās visā Latvijā. Plānveida un savlaicīga apkope nodrošina ekonomisku un nepārtrauktu sistēmas darbību.
Mūsu servisa speciālisti nodrošina avārijas apkalpošanu 24 stundas diennaktī, garantējot klimata nodrošināšanas sistēmu nevainojamu darbību. Vajadzības gadījumā mūsu speciālisti var sniegt profesionālās konsultācijas atbilstoši jūsu prasībām.
Montāžas darbi
Mūsu kompānija “Servoсontrol” piedāvā profesionālu ventilācijas, kondicionēšanas un apkures sistēmu montāžu. Inženiersistēmu montāža ir svarīgākais un obligāts posms remonta un būvniecības darbu gaitā. Atkarībā no tā, cik kvalitatīvi un profesionāli ir veikta sistēmu montāža, ir atkarīgs Jūsu komforts un drošība sistēmas ekspluatācijas laikā. Tāpēc šis process jāuztic kvalificētiem speciālistiem. Mūsu speciālistiem ir liela darba pieredze šajās sfērās. Montāžas procesā tiek izmantoti augsti kvalitatīvi izejmateriāli. Mūsu speciālisti, ņemot vērā vēlmes un iespējas, var piemeklēt un uzstādīt optimālu Jum klimatiskā aprīkojuma modeli. Mēs varam arī ierastiem ērtā Jums laikā, lai aprēķinātu precīzas montāžas darbu izmaksas un saskaņotu aprīkojuma un komunikāciju atrašanās vietu.
Projektēšanas darbi
Servocontrol piedāvā plašu inženiersistēmu projektēšanas darbu. Veicam projektēšanas darbus no vismazāko objektu līdz industriāliem objektiem. Mes esam droši partneri projektēšanas sfērā. Mūsu uzņēmumā strādā zinošie un profesionālie speciālisti ar lielu darbu pieredzi. Mēs garantējam kvalitatīvu un savlaicīgu darbu izpildi.Zemāk Jūs varat iepazīties ar dažiem mūsu kompanijas jau realizētiem darbiem.
Aerodinamiskie mērījumi
Kompānija Servocontrol piedāvā aerodinamiskos mērījumus un slēdziena par ventilācijas sistēmu efektivitāti izsniegšanu. Mums ir viss nepieciešamais aprīkojums šo mērījumu veikšanai. Mērījumus veicam ražošanas objektos, restorānos un kafejnīcās, administratīvajās ēkās un valsts objektos. Sagatavosim dokumentāciju par ventilācijas sistēmas apskates un gaisa mērījumu rezultātiem.
Gaisa filtri
Servocontrol piegādā gaisa attīrīšanas filtrus kondicionēšanas iekārtām un ventilācijas iekārtām sabiedriskajām un ražošanas ēku vajadzībām. Gaisa filtri tiek izgatavoti pēc pasūtījuma atbilstoši standartiem EN779 un EN1822:2009. Pie mums gaisa filtri ir pieejami dažādu filtrācijas klašu un tipu. Mēs piedāvājam piegādi un uzstādīšanu mūsu produktiem visos Latvijas reģionos.
Servocontrol e-veikals:
Laipni lūdzam iepirkties internetveikalā www.servoshop.lv/
Latvijas tirgū esam no 2005.gada. Mūsu kolektīvs ir augsti kvalificēts un kompetents, kas nodrošina augstākās kvalitātes Klientu apkalpošanas servisu un plašu produktu klāstu. Nodrošinajam ātru piegādi noliktavā. E-veikalā piedāvājam jūms drošu zīmolu un pārbaudītas preces, kuri labi sevi pierādījuši Latvijas tirgū un saņēmušas visu nepieciešamo sertifikāciju. Ietaupi laiku un izvēlies preci no Servocontrol interneta veikalā.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Servocontrol" SIA, apkures sistēmas CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Servocontrol" SIA, apkures sistēmas CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Servocontrol
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003749617
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 10.06.2005
Juridiskā adrese:
Rīga, Slokas iela 52L, LV-1007
Iegūt pilnu juridisko informāciju