"EUROCASH1 LV" SIA, Inkasācijas pakalpojumi 0

Citadeles iela 8, Rīga, LV-1010
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Inkasācijas pakalpojumi – Līderi Baltijas valstīs

Mēs nepārtraukti ieguldām inkasācijas pakalpojumu kvalitātē un tiecamies kļūt par Baltijas valstu līderi šajā jomā. Skaidrās naudas un vērtslietu pārvadājumi tiek veikti ar jauniem, speciāliem bruņotajiem transportlīdzekļiem, piemērojot obligātus drošības pasākumus, piemēram, skaidrās naudas pārvadājumu somas, plombas, pārvadājumu pavadzīmes un citus nepieciešamos dokumentus. Visi mūsu darbinieki ir augsti kvalificēti un labi apmācīti. Visi pakalpojumi, kas ir saistīti ar skaidrās naudas pārvaldību un glabāšanu, tiek sniegti saskaņā ar “Lloyd’s” skaidrās naudas pārvadājumu prasībām.

EUROCASH1 LV SIA nodrošina individuālu pieeju katram Klientam, sniedzot inkasācijas pakalpojumus visā Latvijas teritorijā, septiņas dienas nedēļā, Klientam nepieciešamajā laikā un apjomā. Mēs spējam ļoti operatīvi reaģēt uz Klientu vajadzību izmaiņām un rast labāko risinājumu.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"EUROCASH1 LV" SIA, Inkasācijas pakalpojumi CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"EUROCASH1 LV" SIA, Inkasācijas pakalpojumi CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
EUROCASH1 LV
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103721581
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 16.10.2013
Juridiskā adrese:
Rīga, Citadeles iela 8, LV-1010
Iegūt pilnu juridisko informāciju