"Dabas gardumi ar odziņu" IK 0

Liepsalas, Mārupes nov., LV-2166
Darba laiks:
Iepriekš sazinoties pa tālruni
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
IK "Dabas gardumi" atrodas Mārupes novadā. Uzņēmumā tiek ražotas un piedāvātas šādas produktu līnijas: augļu un ogu bumbiņas, augļu - ogu salmiņi, augļu - ogu pulveri un gabaliņi, augļu - ogu sulas, tējas, augļu - ogu marmelādes.
Dabas gardumi ir dabiski, garšīgi, veselīgi, šķiedrvielām un vitamīniem bagāti, jo pārstrādes procesā augļiem, ogām un dārzeņiem tiek saglabāts pēc iespējas lielāks tā dabiskais sastāvs, produktiem netiek pievienots cukurs,produkti ir 100% dabīgi un nesatur konservantus un krāsvielas. Pārsvarā gardumi top no pašu izaudzētiem un savāktiem dabas izejmateriāliem (augļi, ogas, dārzeņi, garšaugi). Augļu-ogu gardumi ir lieliska gan ikdienas, gan svētku uzkoda kā maziem, tā arī lieliem baudītājiem. Saldētas ogas ziemas periodā. Ekskursijas ar iepriekš pieteikšanos. Atvērti arī piedāvājumiem sadarboties un radīt kaut ko neparastu!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Dabas gardumi ar odziņu" IK CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Dabas gardumi ar odziņu" IK CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Dabas gardumi
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Individuālais komersants
Reģistrācijas numurs:
40002185282
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 30.05.2019
Juridiskā adrese:
Mārupes nov., Mārupes pag., "Liepsalas", LV-2166
Iegūt pilnu juridisko informāciju