"Maho", SIA 0

Zaķusalas Krastmala 33, Rīga, LV-1050
Darba laiks:
Pēc iepriekšējas vienošanās
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv
Apraksts:
Veicam loģistikas pakalpojumus jau vairākus gadus
SIA “Maho” transporta un loģistikas uzņēmums saviem klientiem piedāvājam, augstākā servisa, kravu vietējos un starptautiskos pārvadājumus ar autotransportu, jūras un dzelzceļa transportu, kā arī avio transportu.

SIA “Maho”esam jauni pārvadājumu nozarē, bet ar zinošiem speciālistiem, kuru vienmēr ir gatavi organizēt klientu kravu piegādes visā pasaulē, neatkarīgi no kravas izmēriem un atrašanās vietas, mēs nogādāsim jūsu kravu nepieciešamajā galamērķī jums nepieciešamajā laikā.

Gaidīsim jūsu kravu piedavājumus aizpildot pasūtījuma formu, vai uz e-pastu; info@maho.lv, mūsu speciālists ar jums sazināsies tuvākajā laikā, lai precizētu nepieciešamo informāciju un sagatavotu jums izstrādātu individuālu risinājumu kravas nogādāšanai.
Nozare:
  • Auto kravu pārvadājumi
Produkti:
Kravu pārvadājumi Transporta pakalpojumi Starptautiskie kravu pārvadājumi Sauzemes transports Saliktie kravu pārvadājumi Negabarīta kravu pārvadājumi Delikāto kravu pārvadājumi auto kravu pārvadājumi loģistikas pakalpojumi augstākā servisa kravu pārvadājumi kravu piegādes visā pasaulē kravu piegādes Eiropā Kravu piegādes Skandināvijā Pilno un salikto kravu pārvadājumi ar autotransportu Latvija Pilno un salikto kravu pārvadājumi ar autotransportu Lietuva Pilno un salikto kravu pārvadājumi ar autotransportu Igaunija Pilno kravu pārvadājumi Latvijā Pilno kravu pārvadājumi Lietuvā Pilno kravu pārvadājumi Igaunijā Salikto kravu pārvadājumi Latvijā Salikto kravu pārvadājumi Lietuvā Salikto kravu pārvadājumi Igaunijā Pilno un salikto kravu starptautiskie pārvadājumi ar autotransportu Pilno un salikto kravu starptautiskie pārvadājumi ar tempratūras kontroli Express piegādes Baltijas valstīs Starptautiskās express piegādes uz/no Eiropas savienības Express piegāde Starptautiskās express piegādes Eiropā Pilno un salikto bīstamo (ADR) kravu starptautiskie parvadājumi ADR Kravu starptautiskie pārvadājumi Negabarīta un delikāto kravu starptautiskie pārvadājumi ar autotransportu Negabarīta transporta pārvadājumi Delkāto kravu pārvadājumi Loģistika Transports Ātrākais kravu nogādāšanas veids nelieliem sūtījumiem uz lieliem attālumiem Avio kravu pārvadājumi Gaisa kravu pārvadājumu nozares liberalizācija Viens risinājums piegādes procesam Mobilā tehnoloģija un transports Transporta vadība ko pārvadā ar mobilo tehnoloģiju
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Maho", SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Maho", SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
MAHO
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103375769
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 02.02.2011
Juridiskā adrese:
Rīga, Zaķusalas krastmala 33, LV-1050
Iegūt pilnu juridisko informāciju