"AIRTEX" SIA, tentu serviss 0

Skaistkalnes iela 1a, Rīga, LV-1004
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Auto tenti ir moderns un uzticams produkts, lai saglabātu preci pārvadāšanas laikā, jebkurā gada laikā. Tenti tiek izgatavoti ar augstas temperatūras metināšanu 650°C pārklājot šuves, ļaujot spēcīgi un aizzīmogot šuvi, kas kalpos visu tenta ekspluatācijas laiku.

Tentu ražošanā mēs izmantojam materiālus no Eiropas ražotnēm Mehler Texnologies (Vācija), Sio-line (Beļģija), Sattler ( Austrija).
Tentu audumiem piemīt augsta stiprība, elastība un ilgderīgums. Audums pamatā sastāv no poliestera acs sieta no abām pusēm pārklāta ar slāni polivinilhlorīda (PVC)

Atkarībā no slodzes, mēs izmantojam audumus dažādā blīvumā 630g / m līdz 900g/m. PVC audums nav pakļauts korozijai, naftas- eļļas izturīgs, maksimālais mitruma izturīguma rādītāji, ugunsdroši.

Auduma labā puse automašīnu tentiem ir spīdīga, kas ļauj viegli mazgāt . Vidējais automašīnu tentu kalpošanas laiks aptver 8-10 gadus.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"AIRTEX" SIA, tentu serviss CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"AIRTEX" SIA, tentu serviss Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
AIRTEX
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103438176
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 18.07.2011
Juridiskā adrese:
Ķekavas nov., Ķekavas pag., Valdlauči, Jaunatnes iela 4, LV-1076
Iegūt pilnu juridisko informāciju