‘’ROGENTA plus’’, autoevakuators Rīgā, tehniskā palīdzība uz ceļa, 4x4 bezceļa evakuators, off-road 21

Rīga
  • 27Vērtējumu skaits
  • 4,9Vidējais vērtējums
  • Tavs vērtējums
  • Kvalitāte:5
  • Cena:4,7
  • Serviss:5
  • Atrašanās vieta:5
Andris SmatsPirms 4 mēnešiem

Naktī sazvanāmi, pie tam brīvdienās, atsaucīgi. Atveda busu no Polijas.

Armands OtvarsPirms 9 mēnešiem

Ātri atbrauca palīgā, operatīvi un profesionāli evakuēja auto. Paldies.

Rauno EsaulPirms 9 mēnešiem

My battery was ran out and first we tried to get a hill start and then even the tow start so all i asked. Super service

Вита ВоробьёваPirms 9 mēnešiem

Nogādāja manu Audi uz servisu, paķēra arī mani līdzi... braucot neklusējiet - komunikācija izcilā līmenī! Cena atbilstoša kvalitātei! Viegli, ātri, izcila komunikācija un labu labais serviss! Kontakts telefonā saglabāts un noteikti iesaku citiem. Paldies par sadarbību ;)

Gatis GatisPirms gada

Labs servis, jebkurā dienakts laikā. Iesaku

Kaspars ZakisPirms gada

X6 generators nobeidzās Rīgas centrā, bez jebkādām dzīvības pazīmēm. Evakuators ieradās 20 min laikā. Pieslēdza papildus akumulatoru un pats uzbrauca uz evakuatora, iztikām bez sastrēgumiem. Pēc minūtēm 15 auto jau bija uz evakuatora un braucām uz servisu. Loti laipns un atsaucīgs darbinieks, paldies Intaram!

Sergejs NorsPirms gada

Atveda mašīnu naktī no Lietuvas uz Rīgu pēc avārijas.Pateicamies pakalpojuma sniedzējiem. Darbs perfekti izdarīts. Aizveda līdz mājām. Izmaksas ar pvn pieņemamas. Noteikti rekomendēju.

Игорь ЕршовPirms gada

В 4 утра под Елгавой "потерял" колесо со ступицей и куском полуоси... Приехали за час, подняли на эвакуатор (с тележкой), оттащили в Ригу, после - отвезли меня домой... Профессионально Честно. P.S Цена более чем адекватная. Спасибо, ребята!

Māris SpriņģisPirms gada

Operativi nogadaja lidz servisam un saremonteja. Attieksme super. Iesaku. /bmw320

Kristiāna KasparePirms gada

Lielisks serviss

Veikals AMANDAPirms gada

Ko lai saka, pārsteigta par servisu labā nozīmē. Autoevakuators ieradās apmēram 25 minūtēs. Mana mašīna apstājās uz Vanšu tilta pie nobrauktuves uz Olimpiju un mercedesam GL problēmas izrādījās ar elektroniku un nobloķējās visi riteņi. Šoferis palika četrus ratiņus zem riteņiem un meistarīgi darbiņu paveica. Gribu lielu paldies pateikt šoferītim, kas nogādāja ne tikai mašīnu uz servisu bet mani uz mājām turpat netālu. Cena nav tā zemākā, bet šoferis visu paskaidroja no kā veidojās cena, tādā specifiskā autoevakuācijā izmantojot papildaprīkojumu. Ko lai vēl sāku, noteikti iesaku šo uzņēmumu, kas ir zinoši un profesionāli šajā jomā. Kolēģe sākumā ieteica evakuatoru, kas viņai veda, kas ieradās, bet nevarēja aiztransportēt manu auto un tāpēc nācās saukt no 1188.

Aleksandrs PlatonenkoPirms gada

Ātri pa nakti atbrauca, ar visu palidzēja

Ernests SkultePirms gada

Viss patika, vispar bez problemam. Ipasi labs zemam masinam!

Daniele D'UrbanoPirms gada

Excellent service. INTARS very professional and helpful,punctual and efficient. He did all his best in order to accommodate my needs. Strongly recommended.

Toms ButkaPirms gada

Lielisks servis, šoferīts palīdzēja ar savu akumlātoru atdzīvināt manu bmw un nogādāja to servisā bez ne skrambiņas.

Tanusha GrabovskaPirms gada

Добрый день!хотела бы поблагодарить Ваш сервис,в особенности водителя Интарса!прибыл вовремя!моя машина (автомат)почему-то))немножко умерла!колеса не подвижны!ничего не работает!водитель с доброжелательным отношением и умением своего дела!предоставил колесные ролики,выполнил работу качественно!доставил машину до нужного места без проблем!очень признательна,Спасибо!

Janis ElsonsPirms gada

Kārtējo reizi paliku ar savu Range Rover uz ielas (Nekad nepērciet RR). Evakuatora serviss ļoti labs, bija nobloķēta ātrumkārba un vajadzēja izmantot papildus ritentiņus uzvilkšanai, ko arī šoferis nodrošināja. Operatīvi atbrauca, visu lieliski izdarīja un auto ir servisā. Cilvēks patīkams tapēc noteikti iesaku visiem.

Elina RasnacePirms gada

Lielisks serviss

Gatis ĶēniņšPirms gada

Profiņi

Janek JakobPirms gada

Tā nu sagadījās, ka ka dažādās pilsētās un dažādos diennakts laikos 30 minūšu laikā profesionāli nogādāja mūs ar auto uz Rīgu. Respect. Cenas nekož, uzmetām vēl pa virsu par viediem jokiem.

Santa Auziņa - KravalePirms gada

Ļoti nedraudzīgas cenas , jāmaksā ir dubultā par nobrauktajiem kilometriem , respektīvi, viņi brauc taču atpakaļ un klientam tas ir jāapmaksā . Kopā sanāk ļoti sālīti , viens no dārgākajiem pakalpojumu sniedzējiem Ar karti netika piedāvāts maksāt, 1 naktī saprotot , ka tādas summas skaidrā nevienam nav, likām lādēties kā vienmēr nelaimēs izlādējušos telefonu un pārskaitījām viņa acu priekšā. Sēdvietas ir tikai 2 , protams , mums līdzi bija bērniņš, tam bija jāsēž klēpī uz mūsu atbildību. Pats šoferis un darbinieks bija ļoti atvērts un jauks cilvēks, savu darbu zina perfekti , par to 5 zvaigznes servisā .