"CORNER`s" mājas restorāns 0

Tukums, Tukuma nov., LV-3101
Darba laiks:
Pēc pieprasījuma
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd.
Apraksts:
"CORNER's" ir mājas restorāns, kas aizsācies Tukumā 2019. gadā un piedāvā izsmalcinātus, sezonāli krāsainus ēdienus. Restorāna nosaukuma iedvesma ir rasta K.S. Rhoads dziesmā "Our Corner of the Universe", jo esam radījuši omulīgu stūrīti ēdiena, mākslas un dzīves baudītājiem, ar ko nesteidzīgi pavadīt vakarus, baudot gardus ēdienus un malkojot vīnu.

Restorāna īpašnieks un šefpavārs Mārtiņš Zelmenis kopā ar savu komandu vienmēr parūpēsies par gardu un skaisti noformētu maltīti. Mārtiņš virtuvē vienmēr meklē jaunus izaicinājumus, lai katrs ceļojums “CORNER’s” radītajā garšu pasaulē būtu neaizmirstams.

Ēdiens ir māksla, tāpēc mūsu pavāri, gatavojot restorāna ēdienkarti, ir gleznojuši kā uz audekla, eksperimentējot ar dažādām garšām, ēdienu kombinācijām un radot daudzveidīgu piedāvājumu, īpaši parūpējoties par ēdieniem ar jūras veltēm, zivīm un meža labumiem.

“CORNER’s” komanda novēl izbaudīt ar īpašām rūpēm radītu garšu ceļojumu, kas radīts, pievēršot uzmanību katrai detaļai. Lai gardi! Lai maltītes aizrit pozitīvā gaisotnē ģimenes vai draugu kompānijā! Tiekamies!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"CORNER`s" mājas restorāns CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"CORNER`s" mājas restorāns CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
AM CORNER
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40203166826
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 07.09.2018
Juridiskā adrese:
Tukuma nov., Irlavas pag., Sāti, "Bierandi", LV-3137
Iegūt pilnu juridisko informāciju