"REV" SIA 0

Lielirbes iela 17a - 45, Rīga, LV-1046
Darba laiks:
Pēc vienošanās
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Būvuzraudzība, Būvekspertīzes (būvdarbu kvalitātes pārbaudes, būvdarbu apjomu un izmaksu aprēķini). Ēku un būvju tehniskā apsekošana. Pakalpojumi būvobjektu sagatavošanā pieņemšanai ekspluatācijā. Koordinatora funkciju veikšana būvlaukumā. Projektu vadīšana. Būvniecības procesa vadīšana. Iepirkumu konkursu izvērtēšana. Demontāžas darbu vadīšana. Ēku projektēšana. Ēku nodošāna ekspluatācijā. Zemes transformācija. Īpašumu atdalīšana.
Savstarpēji saskaņota sadarbība ar klientu un sniedzot kvalitatīvu servisu, tas ir mērķis, ko vēlos realizēt kopā ar Jums!

Sadarbojamies ar iekārtu un montāžas materiālu tiešiem piegādātājiem Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Vācijā un Polijā. Tas ļauj piedāvāt konkurent spējīgu cenu jebkuras grūtības pakāpes būvniecības materiālu un inženiertīklu sistēmu montāžai.
Piedāvājam arī jebkuras grūtības pakāpes apkures projektu izstrādāšanu un to montāžas darbus, metāla būvkonstrukciju montāža, metināšanas darbi, logu un durvju montāža, jumta darbi, fasādes darbi, iekšējās apdares darbi, zemes darbi, būvbedres, tranšejas, teritorijas labiekārtošana, pamatu montāža, grīdu betonēšana un ieklāšana, telpu hidroizolācija, pārsegumu montāža, fasāžu siltināšana, mājas sienu siltināšana, betonēšanas darbi, ventilācija, demontāžas darbi, santehniskie darbi, kanalizācijas un ūdensapgādes darbi, sienu mūrēšanas darbi, jumiķu darbi, apdares darbi, elektroapgādes darbi, krāsotāju darbi, tapešu līmēnašana, regipsa darbi, linoleja un kavrolīna ieklāšanas darbi, lamināta un parketa ieklāšanas darbi, flīzēšanas darbi, apmetēju darbi, žogi, trepes, tehniskā uzraudzība kontrole, ēku tehniskās apsekošanas, zemes transformācija, ģeodēzija, topogrāfiju, lauksaimniecības zemes transformācija par apbūves zemi, meža transformācija, ēku nodošana ekspluatācijā, uzmērīšanas un aprēķinu darbi, celtniecības tāmju sastādīšana.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"REV" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"REV" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
REV
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40203494470
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 03.07.2023
Juridiskā adrese:
Rīga, Lielirbes iela 17A - 45, LV-1046
Iegūt pilnu juridisko informāciju