"Baumeks", SIA - Celtniecības tehnika 0

Duntes iela 10, Rīga, LV-1013
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
SIA ‘’BAUMEKS’’ jau 15 gadus veiksmīgi darbojas Latvijas tirgū, celtniecības nozarē. SIA ‘’BAUMEKS’’ kopš 2003. gada ir uzņēmuma ‘’Altrad-Mostostal’’ un “FORBUILD”, augstas kvalitātes betonēšanas veidņu un sastatņu oficiālais pārstāvis Latvijā. „Altrad-Mostostal” betonēšanas veidņi ir vieglāki kā standarta betonēšanas veidņi, kas, savukārt, dod priekšrocības ātrāk un ērtāk samontēt un demontēt veidņus. Tie ir dažādu biezumu un augstumu. SIA „Baumeks” piedāvā arī vienreizējos kolonnu veidņus – gan apaļos, gan kvadrāta. Gada laikā SIA „BAUMEKS” ar betonēšanas veidņiem nodrošina vidēji no 50-80 būvniecības objektu. Uzņēmums ar betonēšanas veidņiem var nodrošināt gan privātmājas celtniecību, gan lielāka mēroga objektu. Liels betonēšanas veidņu un sastatņu klāsts un sortiments. Sastatņu tirdzniecība.
SIA ‘’BAUMEKS’’ saviem klientiem nodrošina arī plašu betonēšanas palīgmateriālu klāstu (plastmasas distanceri, metāla distanceri, betona distanceri, atlokamā armatūra, termoprofili, siltuma barjeras, drošības sistēmas, betona tvertnes, izkraušanas platformas, vienreizējie kolonnu veidņi, injekciju cauruļu sistēmas, veidņu eļļa u.c.). Bezmaksas piegāde Rīgas robežās.
Betonēšanas veidņu nomas cena ir atkarīga no daudziem faktoriem – betonējamā platība, betonēšanas augstums, betonēšanas biezums, betonēšanas ilgums. SIA „Baumeks” veiks betonēšanas veidņu aprēķinu un piedāvājuma sagatavošanu.

Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Baumeks", SIA - Celtniecības tehnika CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Baumeks", SIA - Celtniecības tehnika CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
BAUMEKS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
50003627381
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 22.04.2003
Juridiskā adrese:
Rīga, Duntes iela 10, LV-1013
Iegūt pilnu juridisko informāciju