"PARTS AND MORE" SIA, Celtniecības tehnikas rezerves daļas 0

Lielirbes iela 1, Rīga, LV-1046
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
SIA PARTS AND MORE piedāvā visa veida oriģinālās, analogās un lietotās rezerves daļas un aprīkojumu celtniecības tehnikai, ceļu būves tehnikai un lauksaimniecības tehnikai.
Mūsu stiprākie produkti ir kāpurķēdes un šasijas detaļas, dzinēju rezerves daļas, hidraulikas sūkņi un to rezerves daļas, tiltu rezerves daļas, kabīnes stikli un citi.
Kopš uzņēmuma dibināšanas 2010. gadā, esam pārdevuši daudzus tūkstošus unikālu preču vairākiem simtiem mūsu pastāvīgo klientu – no privātpersonām un zemnieku saimniecībām līdz lielākajām Latvijas ceļu būves kompānijām un valsts uzņēmumiem. Mēs sadarbojamies ar vairāk kā 50 Eiropas piegādātājiem, no kuriem lielākā daļa ir detaļu ražotāji vai lieli vairumtirgotāji, kas nodrošina izvēles iespējas un labas cenas klientiem, ātras piegādes.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"PARTS AND MORE" SIA, Hidrauliskie sūkņi un hidromotori, rezerves daļas CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"PARTS AND MORE" SIA, Hidrauliskie sūkņi un hidromotori, rezerves daļas CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
PARTS AND MORE
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103280434
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 16.03.2010
Juridiskā adrese:
Rīga, Lielirbes iela 1, LV-1046
Iegūt pilnu juridisko informāciju