"Lindström" SIA, darba apģērbu nomas serviss 0

Meistaru iela 4, Piņķi, Babītes pag., Babītes nov., LV-2107
Rezervēt pakalpojumu
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Lindström piedāvā risinājumus interjera un darba apģērba, tādējādi uzlabojot gan darba drošību, gan klienta uzņēmuma tēlu.

Lindström plašajā tekstilizstrādājumu pakalpojumu klāstā ietilpst sākotnējais vajadzību novērtējums, kolekciju dizaina izstrāde, komplektēšana un piegāde un lietoto tekstilizstrādājumu paņemšana no klienta telpām, tekstilizstrādājumu apkope un atbildīga galīgā likvidēšana to nolietojuma beigās.
Lindström ilglaicīgā pieredze nodrošina uzticamus pakalpojumus, kas ir pielāgoti sezonu maiņai. Mūsu vienotā servisa ķēde un klientu vajadzību aktīva novērtēšana ļauj sniegt pakalpojumus, kas precīzi atbilst jūsu uzņēmuma konkrētajām vajadzībām. Pateicoties elastīgajam servisa modelim, mūsu pakalpojumi ir atbilstoši gan mazākiem, gan lielākiem uzņēmumiem.

Lindström tekstilizstrādājumu pakalpojumu priekšrocības
Nav nepieciešamas pastāvīgas investīcijas zināšanām par tekstilizstrādājumiem, to iegādei un uzglabāšanai.
Profesionāli pakalpojumi ietaupa laiku.
Ārpakalpojumi tekstilizstrādājumu jomā nodrošina ērtības un elastību gan laikā, kad ir mazāk darba, gan laikā, kad ir daudz darba.
Pakalpojumi, uz kuriem var paļauties, atvieglo klienta ikdienas darbu. Lindström rada pakalpojumus un darbības, domājot par materiālu efektivitāti un to ietekmi uz apkārtējo vidi.
Apkalpošanas teritorija:
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Lindstrom" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Lindstrom" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
LINDSTROM
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003237187
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 22.12.1994
Juridiskā adrese:
Babītes nov., Babītes pag., Piņķi, Meistaru iela 4, LV-2107
Iegūt pilnu juridisko informāciju