"Amberfarm" SIA, Dzintarferma 0

Liepūdrupi, Variņu pag., Smiltenes nov., LV-4726
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
SIA “Amberfarm” jeb “Dzintarferma” audzē smiltserkšķi Smiltenes novadā (www.smiltenesnovads.lv) 15 ha platībā, ievērojot principus, kuri noteikti bioloģiskās audzēšanas vadlīnijās. Tas nozīmē, ka katrs šīs lauksaimnieciskās ražošanas posms tiek uzraudzīts, sākot no augsnes analīzēm, augu izcelsmi, mēslošanas plānu un regulāru augu monitoringu.

Saimniecībā aug 5 dažādas smiltsērkšķa šķirnes ar dažādām iegūstamo produktu īpašībām un dažādiem nobriešanas un novākšanas laikiem. SIA “Amberfarm” audzē arī garšaugu stādus un garšaugus, kurus tālāk izmanto dažādu produktu ražošanā kopā ar smiltsērkšķa izejvielām. Saimniecībā tiek organizētas ekskursijas un meistarklases, kur katrs var līdzdarboties unikālu produktu pagatavošanā.
No 2017. gada uzņēmums ir arī Latvijas augļkopju asociācijas biedru, kas apvieno vairāk kā 400 biedru un dod iespēju apmainīties ar svarīgu informāciju un pieredzi. Mūsu darbinieki sistemātiski apmeklē dažāda veida seminārus un mācību kursus, lai pilnveidotu smiltsērkšķa audzēšanas un pārstrādes nianses.
Uzņēmums izplata savu produkciju ar tirdzniecības zīmolu AmberFarm, kas raksturo dzintara ogu audzēšanu un izplatīšanu. Jautājiet pēc mūsu ogām un produkcijas Latvijas tirdzniecības vietās un pie mums saimniecības veikaliņā.

Veselībai un mundrumam no Latvijas dabas!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Amberfarm" SIA, Dzintarferma CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Amberfarm" SIA, Dzintarferma CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Amberfarm
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
50103362291
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 29.12.2010
Juridiskā adrese:
Smiltenes nov., Variņu pag., "Liepūdrupi", LV-4726
Iegūt pilnu juridisko informāciju