Dr. Beinerts, Dzīvnieku patversme 0

Ģertrūdes iela 101, Rīga, LV-1009
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd.
Apraksts:
Ģertrūdes ielā 101, otrajā stāvā atvērta dzīvnieku viesnīca, kurā uz laiku dzīvnieku īpašnieki var atstāt savus mīluļus gādīga personāla rokās, dažāda lieluma mitekļos. Personāls ar dzīvniekiem iet pastaigās, ir iespēja regulēt dzīvnieka numuriņa apgaismojumu un siltumu atkarībā pēc dzīvnieka īpašnieka atstātajiem norādījumiem. Dzīvnieku viesnīcā ir numuriņi, kuros ir pieejama dzīvnieka īpašnieka komunikācija ar dzīvnieku, tie ir aprīkoti ar Wi-fi kamerām, kur var sekot dzīvniekam 24H stundas diennaktī un neatkarīgi kurā valstī dzīvnieka īpašnieks atrodas. Numuriņi ir divos stāvos, aprīkoti ar visu nepieciešamo dzīvnieka mierpilnai, relaksētai un drošai dzīvošanai. Dzīvnieka barošana un aprūpe izmitināšanas laikā tiek individuāli pielāgota dzīvnieku īpašnieka vēlmēm un dzīvnieka veselības stāvoklim.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Dr. Beinerts" SIA, Salaspils veterinārā klīnika CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Dr. Beinerts" SIA, Salaspils veterinārā klīnika CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Dr.Beinerts
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003717058
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 17.12.2004
Juridiskā adrese:
Salaspils nov., Salaspils, Institūta iela 4, LV-2169
Iegūt pilnu juridisko informāciju