"NordCard" 0

G. Zemgala gatve 74, Rīga, LV-1039
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv Slēgts
Apraksts:
NordCard Kredītlimits ir aizdevums ar elastīgām izmantošanas un atmaksas iespējām, kuras klients var viegli pakārtot savām vēlmēm. Piesakoties NordCard Kredītlimitam, klienti var saņemt kredītlīniju līdz pat 3000 EUR. Klients var izmantot visu kredītlīnijas summu uzreiz, pa daļām vai neizmantot vispār. Kamēr Kredītlimits netiek izmantots, par to nekas nav jāmaksā.
Kredītlīnijas atmaksu klients var veikt pēc sev vēlama atmaksas grafika, ikmēnesi atmaksājot vismaz 2% no piešķirtā Kredītlimita. Atgriezto kredītlīnijas summu klients var izmantot atkārtoti.
NordCard sniedz arī bezprocentu perioda iespējas – atmaksājot izmantoto kredītlīnijas summu bezprocentu perioda laikā, procenti nav jāmaksā. Bezprocentu periodu var izmantot neierobežotu reižu skaitu.
Pieteikties NordCard Kredītlimitam ir iespējams dažu minūšu laikā, aizpildot pieteikuma anketu NordCard mājaslapā nordcard.eu no sava datora vai viedtālruņa.
Sniedz savām iespējām izvēles brīvību ar NordCard!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"NordCard" CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"NordCard" CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Hedge Capital Company
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103968692
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 11.02.2016
Juridiskā adrese:
Rīga, Gustava Zemgala gatve 74, LV-1039
Iegūt pilnu juridisko informāciju