"NordCard" 0

G. Zemgala gatve 74, Rīga, LV-1039
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
NordCard Kredītlimits ir aizdevums ar elastīgām izmantošanas un atmaksas iespējām, kuras var tikt viegli pakārtotas ikviena vēlmēm. Piesakoties NordCard Kredītlimitam, ir iespējams saņemt kredītlīniju līdz pat 5000 EUR. Kredītlīnijas summu var izmantot visu uzreiz, pa daļām vai turēt kā rezerves naudu. Kamēr Kredītlimits netiek izmantots, par to nekas nav jāmaksā.

Kredītlimits ir pieejams ar atsevišķu NordCard karti, kas ļauj norēķināties par pirkumiem uzreiz, bez nepieciešamības ikreiz pieprasīt Kredītlimita pārskaitījumu uz bankas kontu. Ātri, viegli, ērti un sasniedzami – ikviena NordCard maksājuma kartes īpašnieka ikdiena.

Pieteikties NordCard Kredītlimitam un kartei ir iespējams dažu minūšu laikā no sava datora vai viedtālruņa, aizpildot pieteikuma anketu tīmekļa vietnē nordcard.eu.

Sniedz savām iespējām izvēles brīvību ar NordCard!

Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"NordCard" CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"NordCard" CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Hedge Capital Company
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103968692
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 11.02.2016
Juridiskā adrese:
Rīga, Gustava Zemgala gatve 78 - 1, LV-1039
Iegūt pilnu juridisko informāciju