"Elgos Finanses" SIA 0

Bērzaunes iela 6a, Rīga, LV-1039
Rezervēt pakalpojumu
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Mūsu komandā ir gan augsti kvalificēti speciālisti ar lielu pieredzi grāmatvedības un finanšu jomā, gan topošie speciālisti, kas veiksmīgi apvieno studijas ar praktisko darba pieredzi. SIA ‘’Elgos Finanses’’ darbiniekiem ir apdrošināta profesionālā civiltiesiskā atbildība, kas sniedz mūsu klientiem papildus drošības garantijas.
Mēs nodrošinām kvalitatīvus grāmatvedības pakalpojumus ievērojot klientu intereses, Latvijas Republikas likumdošanu un starptautiskos grāmatvedības standartus. Kompānijām, kas izmanto SIA ‘’Elgos Finanses’’ grāmatvedības pakalpojumus, nav nepieciešams tērēt laiku un līdzekļus profesionālu grāmatvežu atlasei, to darba vietu iekārtošanai, kā arī grāmatvedības datorprogrammu iegādei – to visu uzreiz Jūs saņemat kļūstot par mūsu klientu.
Apkalpošanas teritorija:
Rīga, Liepāja, Valmiera, Jelgava
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Elgos Finanses" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Elgos Finanses" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Elgos Finanses
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103706281
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 02.09.2013
Juridiskā adrese:
Rīga, Bērzaunes iela 6A, LV-1039
Iegūt pilnu juridisko informāciju