"Kotiņi" zemnieku saimniecība, graudaugu sēklu audzēšana 0

Kotiņi, Šķilbēnu pag., Balvu nov., LV-4587
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Latgale ir ne tikai ezeru zeme, bet arī stipru saimnieku, rosīgu namamāšu un sirsnīgu cilvēku novads, kur ciemiņi gaidīti vienmēr.
Veltiet mirkli sev un apciemojiet zs “Kotiņi” pašā Austrumu pierobežā. Saimniecību ar pievienoto vērtību saviem produktiem.
Kotiņu saimnieks atver savas durvis un aicina ciemos, rādot, kā noris darbi saimniecībā. Tiek uzzināts produktu audzēšanas un pārstrādes process. Iepazīstināts ar bezatlikumu saimniekošanas tehnoloģiju, kur blakus pamatproduktam radītais blakusprodukts tiek izmantots citās saimniecības nozarēs un jomās. Tā ir unikālā pieredze, ko nav iespējams gūt nekur citur pastarpināti.
Neapstājoties pie iesāktā, Kotiņi sāka ražot arī savu pārtikas produkciju. Tikai viena iemesla vadīti - ēst pašiem, un piedāvāt citiem kvalitatīvu, zināmāmas izcelsmes ražotus produktus - Pērļu grūbas (mazās, vidējās un lielās), grūbas, putraimus, lobītas pupas, lobītus zirņus, pelēkos zirņus, pupu-zirņu-rudzu-speltas-kviešu-griķu miltus, pankūku maisījumus, auzu putraimus, sinepes, kviešu klijas, auksti spiestu eļļu (rapšu, kaņepju un linsēklu).
Saimniecību ir iecienījušas tūristu grupas, ģimenes, draugi, individuālie apmeklētāji, kuri labprāt iepazīstas un apskata pasaules līmeņa saimniecību. Ekskursijas laikā, zinoša ģida vadībā, tām ir iespēja iepazīties ar saimniecības pirmsākumiem, attīstības un izaugsmes gaitu, pārstrādes procesiem, apskatīt jaunāko un modernāko lauksaimniecības tehnikas parku!
Pēc saimniecības apskates piedāvājam doties uz Rekavas dzirnavām, kur saimniece iepazīstinās ar dzirnavu atdzimšanas stāstu.
Dzirnavu saimniece uzņem tūristu grupas, kurām piedāvā nobaudīt vietējo Latgales produktu garšu dažādā izpildījumā. Ēdienkarte sastāv no piedāvājuma vegāniem, veģetāriešiem un klasiskās ēdienkartes. Viena no galvenajām ēdienu sastāvdaļām ir zs “Kotiņi’’ ražotā produkcija. Ir iespēja pieteikt un darboties arī Meistarklasēs.
Mūsu gardo produkcijuvar iegādāties internetveikalā – WWW.KOTINI.LV un saņemt ar kurjera starpniecību vai “Omnivas” pakomātā.
Sīkāka informācija - https://www.facebook.com/Kotinizs/ WWW.KOTINI.LV
Pamatdati
Nosaukums:
KOTIŅI
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Zemnieku saimniecība
Reģistrācijas numurs:
43401001218
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Uzņēmumu reģistrs, 06.04.1992
Juridiskā adrese:
Balvu nov., Šķilbēnu pag., "Kotiņi", LV-4587
Iegūt pilnu juridisko informāciju