"BLIC" SIA 0

Brīvības gatve 219, Rīga, LV-1039
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
SIA "BLIC" dibināta 1990.gadā kā daudznozaru ražošanas un tirdzniecības kompānija.Specializējamies noliktavas tehnikas un tās rezerves daļu tirdzniecībā. Mēs zinām un respektējam klientu vajadzības, tāpēc ātrs, precīzs un profesionāls darbs ir mūsu firmas vizītkarte. Papildu arguments ir arī atlaižu sistēma, kas veicina pastāvīgu savstarpēju sadarbību. Likumsakarīgi, ka mūsu klientu vidū ir gan Latvijā labi pazīstami uzņēmumi, gan jaunas un perspektīvas firmas.
Mūsu piedāvājums aptver būtībā visas noliktavu tehnikas un mehānismu grupas.Noliktavā pastāvīgi pieejamas vairāk nekā 2000 rezerves daļu pozīcijas!

Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"BLIC" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"BLIC" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
BLIC
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
50003031911
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 02.10.1991
Juridiskā adrese:
Rīga, Brīvības iela 219, LV-1039
Iegūt pilnu juridisko informāciju