"Faro GROUP" uzņēmumu apvienība 0

Margrietas iela 7, Rīga, LV-1046
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
"Faro Group" - veiksmīgas uzņēmējdarbības likumsakarīgs turpinājums:
- 90-to gadu beigās savu darbību uzsāk pirmais uzņēmums "Faro IG", tirgojot līmes gan pārtikas, gan nepārtikas rūpniecībai.
- likumsakarīga sastāvdaļa industriālo līmju integrēšanai ražošanas procesos ir līmēšanas sistēmu ieviešana, šo iekārtu tirdzniecība ir iemesls, lai dibinātu "Faro Packing" (patreiz šo produktu klāstu pārņēmis "Faro Serviss"), tomēr "Faro Packing" turpina savu darbību tirgojot plaša klāsta pārtikas un nepārtikas ražošanas, un iepakošanas iekārtas.
- lai nodrošinātu klientus ar profesionālu garantijas un pēc garantijas apkalpošanu, tiek dibināts "Faro Serviss". Uzņēmums uzstāda un apkalpo visas piedāvājumā esošās iekārtas un ir pirmais Latvijā, kas piedāvā korporatīvo klientu iekārtu pilnu servisa vadību, uzturēšanu un modernizēšanu, nodrošinot vispilnīgāko pakalpojumu klāstu.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Faro IG" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Faro IG" SIA Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
FARO IG
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
44103018524
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 04.01.2000
Juridiskā adrese:
Rīga, Margrietas iela 7, LV-1046
Iegūt pilnu juridisko informāciju