"Nord Plus" SIA, ierāmēšana 0

Kalnciema iela 32a, Rīga, LV-1046
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Ierāmējam gleznas, spoguļus, fotogrāfijas.
Piedāvājam padarīt Jūsu mākslas darbu par interjera “rozīnīti”. Sadarbībā ar māksliniekiem mēs varam piedāvāt Jums pasūtīt gleznu ar Jūs interesējošo tematu (ainavu, kluso dabu, portretu u.c.). Pat ja neesat kolekcionārs, bet vienkārši dzīvespriecīgs amatieris, ziniet, ka gleznai nepieciešama uzmanība, un ticiet – tā viegli sadzīvos ar mūsdienīgām mēbelēm un interjeru. Galvenais – piemeklēt atbilstošu rāmi, bet rāmju tirgus patlaban ir milzīgs, un mūsu speciālisti palīdzēs Jums īstenot visas Jūsu vēlmes. Izrotājot mājas, dzīvokļa, biroja sienas, Jūs varēsiet pārliecināties, ka pat vismazākā glezniņa skaistā rāmī spēs kļūt pat neatņemamu interjera daļu un dāvāt labu noskaņojumu visiem apkārtējiem.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Nord Plus" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Nord Plus" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
NORD PLUS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
50003321051
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 12.12.1996
Juridiskā adrese:
Rīga, Kalnciema iela 32A - 16, LV-1046
Iegūt pilnu juridisko informāciju