Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā pareizi izvēlēts rāmis papildinās interjeru?

Nav noslēpums, ka īstais rāmis padara mākslas darba vērtību daudz reižu augstāku, turklāt, ja tas novietots piemērotā vietā mājās, birojā vai kādā citā vietā, tas lieliski izceļas kā atsevišķs dizaina elements. Ja pašam nerodas idejas, kā zīmējums vai plakāts rāmī spētu iekļauties tevis izvēlētajā telpā – iespējams palīdzēs kāda no šīm idejām!

Veido kontrastus

Tev ir pelēka siena? Lieliski, izvēlies kādu košu rāmi, lai izceltu zīmējumu un padarītu to krāsaināku. Siena nokrāsota balta? Izmanto melno rāmi! Siena ir bordo tonī – izvēlies dzeltenu! Spēlējies ar krāsām un veido kontrastus, radot acīm patīkamas krāsu spēles, kas patīkami iekļaujas istabas dizainā.

Saliec kolāžu

Izmanto bildes vai plakātus, vai motivējošus tekstus, lai izveidotu sienas kolāžu. Dažāda izmēra rāmīšos saliec iekšā vēlamo un tad izkārto uz kādas no sienām! Siena vienmēr atgādinās par tev svarīgo – ja tās ir ģimenes un draugu bildes, radīs nostalģiju – ja tie būs plakāti no mīļākajām filmām, multenēm vai grupām, vai motivēs – ja tie būs dažādi uzmundrinoši teksti. Turklāt, kolāža vienmēr būs vienkāršs temats sarunai ar ciemiņiem.

Akcentē detaļas

Ja bērni jau ir izvākušies no mājām, tad noteikti esat iekārtojuši savu mājokli tā, kā vienmēr esat vēlējušies. Pārdomāta ir katra istaba un katra nianse mēbeļu, grīdas seguma un sienu krāsas vai tapešu izvēlē. Pietrūkst vēl tikai kāds nieciņš sienai. Izvēlies rāmi ar reljefu! Tas būs kā akcents jau esošajā interjerā, turklāt radīs lielāku interesi arī par gleznu, zīmējumu vai plakātu, kas tajā ielikts. Parastie rāmji, lai paliek citiem, tev noteikti patiks rāmis ar lapu vai ziedu gravējumiem!

Papildini esošo dizainu

Ja telpas šobrīd jau ir veidotas kādā konkrētā stilā, piemēram, skandināvu vai bohēmas, tad izvēlies rāmi ar zīmējumu, kas saplūdīs ar telpu, piedodot vajadzīgo stila sajūtu. Ja istaba veidota kā man cave jeb īpaši vīrietim domāta istaba ar ādas dīvanu, dažādām spēlēm, novusa galdu, veclaicīgu stila piesitienu, tad izvēlies kādu pop art tipa plakātu, ko ierāmēt – tas būs labs papildinājums istabai, nejauks noskaņu, bet jau pēc dienas šķitīs “kā mēs iepriekš varējām iztikt bez šīs detaļas”.

Esi minimālists

Pieliec tikai rāmi pie sienas! Nopietni – pamēģini! Rāmis ar tukšu viduci, vai tikai stiklu vai vienas krāsas papīru baltā vai melnā krāsā, pie sienas izskatīsies lieliski. Lai gan varētu šķist, ka rāmī vienmēr jābūt mežonīgi skaistam mākslas darbam – tā nebūt nav. Reizēm tieši minimālisms rada izcilāko rezultātu!

Ja esi iedvesmojies un nolēmis, ka jāpapildina interjers ar kādu rāmi, tad apmeklē “Nord Plus” ierāmēšanas salonu Pārdaugavā, Kalnciema ielā 32a!

Photo by Jonny Caspari on Unsplash

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas