Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

FOTO: Idejas, kā moderni iekārtot daudzdzīvokļu mājas balkonu

Siltais laiks aiz loga daudziem aktualizējis balkona sakārtošanu, varbūt pat tiecoties pēc kaut kā pilnīgi jauna. Lai smeltos iedvesmu pārmaiņām, portāls “1188.lv” apkopojis vairākas lielāku un mazāku balonu dizaina idejas.

Lai iekārtotu savu balkonu pēc jaunākajām modes tendencēm nav jātērē milzīga apmēra līdzekļi – ļoti daudz interjera “pērles” par labām cenām atrodamas “Facebook” sadaļā “Marketplace”, portālā “Ss.lv”, aplikācijā “Andele Mandele” vai citās vietnēs, kur cilvēki tirgo sev nevajadzīgo.

Iegādājoties mēbeles balkonam, kas ir maza izmēra, svarīgi ir pievērst uzmanību tām mēbelēm, kuras var izmantot vairākām lietām. Piemēram, kafijas galdiņš ar plauktiņiem vai atvilktnēm, vai salokāms galdiņš.

Augu audzēšana uz balkona radīs personīgās oāzes sajūtu, nesot prieku un mieru katru reizi, kad tajā atrodaties. Izvēlieties ne tikai tos augus, kas paredzēti uz balkona malas liekamajām kastēm, bet arī tādus, kas novietojami uz grīdas vai galdiņa.

Galu galā, iekārtojot balkonu, svarīgākais ir tas, lai jūs tajā justos ērti, patīkami un tas kalpotu kā miera osta atslodzes brīžos.

Lasi vēl:

Foto: Pexels/Unisplash

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas