"Zintnieks" SIA izdevniecība 0

Akadēmijas laukums 1, 2. stāvs, Rīga, LV-1050
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Žurnāls ZINTNIEKS sāka iznākt 1997.gada 7.janvārī. Izdevējs bija 1996.gada septembrī dibinātais individuālais uzņēmums "Zintnieks" (tagad SIA "Zintnieks"). Vadītāja un galvenā redaktore - TERĒZA LAUBE.

Kopš 2001.gada ZINTNIEKS izdod arī grāmatas - oriģinālliteratūru par dažādām garīguma, dziedniecības, parapsiholoģijas, tautas medicīnas, kultūrvēstures u.c. tēmām.

Gan žurnālā, gan grāmatās ir daudz uzziņu materiāla, kas lasītājiem dod iespējas patstāvīgi un operatīvi sameklēt atbildes uz neskaidriem jautājumiem, bet redakcijā pie tautas medicīnas speciālistiem saņemt padomu grūtā vai sarežģītā dzīves (veselības, attiecību u.c.) situācijā.

Lasiet žurnālu ZINTNIEKS un mūsu izdotās grāmatas, nāciet pie mums, rakstiet mums! Mēs noteikti kļūsim labi draugi, jo ļoti daudzi mūsu lasītāji ir arī mūsu autori. "Zintnieks" ir mūsu kopīgais garadarbs.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Zintnieks" SIA izdevniecība CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Zintnieks" SIA izdevniecība CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
ZINTNIEKS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40002054898
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 04.09.1996
Juridiskā adrese:
Rīga, Valdeķu iela 62 - 120, LV-1058
Iegūt pilnu juridisko informāciju