"Paddy Whelan's" īru krogs, sporta bārs 2

Grēcinieku iela 4, Rīga, LV-1050
Rezervēt pakalpojumu
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv
Apraksts:
Jau no 1995. gada piedāvājam vairāk kā 20 dažādus vietējos un pasaulē mīlētus alus un sidrus, atradīsiet kā īru klasiku Guiness, tā mūsu pašu Užavas, Brenguļu, Valmiermuižas un citus alus. Tāpat piedāvājam plašu ēdienu klāstu. Mēs izvēlējāmies neierobežot savas garšas kārpiņas, tādēļ ēdienkartē iekļāvām tādu klasiku kā tradicionālus īru ēdienus, iecienītos burgerus un sendvičus, brokastu un pusdienu piedāvājumus, pielāgojāmies mūsu pašu vietējiem iedzīvotājiem ar plaši iecienītiem ēdieniem Latvijā, kā arī papildinājām visu minēto ar mūsu lepnumu – indiešu mājas ēdieniem!

Ideja par īru krogu Vecrīgā pieder Austrālijas latvietim Valdim Bērziņam un viņa īru izcelsmes kundzei Džūlijai. Krogs ticis nosaukts Džūlijas vecvectēva vārdā, kura portrets pie mums redzams arī uz sienas – goda vietā. Lai būtu droši, ka krogs tiks uzcelts atbilstoši labākajām īru tradīcijām, īpašnieki pat piesaistīja Īrijā un ne tikai plaši pazīstamo īru būvniecības uzņēmumu „MDA”. Tāpat, aizsākot darbu, tika pieaicināti bārmeņi-menedžeri no Īrijas, kuri palīdzēja vēl precīzāk radīt patieso īru kroga atmosfēru. Paši dibinātāji vairs nav iesaistīti kroga ikdienā, taču viņu iedvesmojošais darbs un ieguldījums joprojām ir redzams visapkārt.

Mēs, Paddy Whelan’s, esam lepni būt pirmais īru krogs Rīgā, kā arī Baltijā, un no sirds cenšamies saglabāt savu popularitāti ne tikai kā pabu kustības aizsācēji, bet arī tie, kam joprojām uzticas un ko iecienījuši gan vietējie, gan pilsētas viesi. Atrodamies vēsturiskā Vecrīgas ēkā, kura celta jau ap 1795. gadu. Ēka ir celta pēc Latvijas klasicisma arhitekta, Baltvācieša Kristofa Haberlanda projekta. Viņš bijis arī Rīgas pilsētas būvmeistars un vienīgais Latvijas arhitekts vēsturisko stilu periodā, kurš, neatkarīgi no cunftes tradīcijām, spējis uztvert būvniecību kā mākslinieciski konceptuālu uzdevumu, radot Apgaismības laikmetam atbilstošas ēkas un likvidējot viduslaiku paliekas pilsētas vidē.Paddy Whelan’s ir ne tikai pirmais īru krogs Baltijā, bet, starp citu, arī vienīgais, kas, kopš atvēršanas 1995. gadā, turpina darboties. Ēkā, kurā tagad atrodamies mēs, pēckara padomju gados darbojies tā dēvētais virsnieku restorāns „Amūra”, bet vēl pagājušā gadsimta sākumā viena no iecienītākajām Rīgā – „Reinera” kafejnīca.Mūsdienās joprojām esam viena no pašām iecienītākajām vietām pilsētā, kur tiešraidēs skatīties visdažādākās aktuālās sporta pārraides, kur atpūsties vakaros un kur gan vietējie latvieši, gan vietējie ārzemnieki, gan pilsētas viesi iegriežas pēc kādas pintes alus, kādas glāzes viskija un maltītes. Esam kļuvuši arī par Latvijas viesnīcu un restorānu asociācijas (LVRA) biedru un priecājamies kopā darboties pie viesmīlības vides uzlabošanas Rīgas pilsētā un valstī kopumā.

Lai no kurienes jūs pilsētā būtu ieradušies, lai ar ko nodarbotos ikdienā, Paddy Whelan’s priecāsies jūs redzēt pie sevis. Droši iekārtojaties, relaksējieties un izbaudiet glāzi alus, vai divas!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Paddy Whelan's" īru krogs, sporta bārs CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Paddy Whelan's" īru krogs, sporta bārs CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
ĪRU KLUBS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003639995
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 04.08.2003
Juridiskā adrese:
Rīga, Grēcinieku iela 4, LV-1050
Iegūt pilnu juridisko informāciju