Spot Kafe - Shot bārs 1

Jauniela 19, Rīga, LV-1050
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv
Apraksts:
Lai arī šī vieta saucas Spot Kafe, patiesībā tas ir Shot bārs, kas atrodas pašā Vecrīgas centrā – Jaunielā – tajā pašā ielā, kur kādreiz tika uzņemta padomju kino klasika – Septiņpadsmit pavasara mirkļi, kā arī Šerloka Holmsa un Doktora Vatsona piedzīvojumi. Spot Kafe atrodas 50 m attālumā no Doma baznīcas.
Bārā ir vairāk nekā 50 dažādu šotu izvēle – tie ir mazi kokteiļi, kurus izdzer zibenīgi. Visi šoti, piem., B52, Dirty Pussy, Lamborghini, Monkey Brain, Orgasm, Riga Shot, Suicide tiek pasniegti savdabīgā formā – dažu sekunžu laikā.
Dienā Spot strādā kā parasta kafejnīca ar vasaras terasi, kur var baudīt kafijas tasi, vienlaikus sērfojot internetā, izmantojot bezmaksas Wi-Fi.
Vakaros un brīvdienās šeit spēlē pazīstami un talantīgi dīdžeji, te pulcējas jaunieši, lai dotos uz lielo klubu.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
Spot Kafe - Shot bārs CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
Spot Kafe - Shot bārs CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Shot Spot
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103748590
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 15.01.2014
Juridiskā adrese:
Rīga, Jauniela 19 - 1, LV-1050
Iegūt pilnu juridisko informāciju