"Karogu pasaule" karogi 0

Miera iela 105, Rīga, LV-1013
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Ar profesionālu karogu ražošanu kompānija Karogu Pasaule nodarbojas kopš 2003.gada. Mūsu sortimentā ir viss: sākot no galda karodziņiem, līdz milzīgu izmēru karogiem. Bet lai kāds būtu jūsu karogs, mazs vai liels, tas paliks stiprs un nodilumizturīgs jebkuros laika apstākļos: uz sauszemes un jūrā, ledainā vējā vai saules svelmē. Saviem klientiem mēs piedāvājam elastīgu cenu politiku un izskatām katru pasūtījumu individuāli. Esam gatavi atrast savstarpēji izdevīgus darba nosacījumus ar katru klientu!
Mēs sniedzam arī apdrukas pakalpojumus un izšujam uz audumiem jebkurus attēlus biroja, kafejnīcas, restorāna, izstādes stenda vai mājas interjera noformēšanai.Kompānija Karogu pasaule karogu ražošanā izmanto sublimācijas un termodrukas tehnoloģijas. Pateicoties šīm tehnoloģijām, izdodas augstas kvalitātes karogi, garantējot krāsvielu noturību pret ārējās vides iedarbību (lietus, vējš, saules stari, sals u.c.). Tādēļ mūsu karogu kvalitāte ir viena no visaugstākajām Baltijas valstīs.
Mūsdienās karogus aktīvi izmanto valsts institūcijas, komercfirmas, politiskās partijas, sabiedriskās organizācijas un kustības, interešu klubi, reliģiskās struktūras un atsevišķas ģimenes – izmantojot karogus ar ģimenes ģerboņa attēlu.
Karogs – mūsdienīgs un efektīvs reklāmas nesējs!
Karogs sniedz uzņēmumam iespēju par sevi pavēstīt: akcentēt savu stabilitāti, iejūtīgu attieksmi pret tradīcijām, īpatnībām, savas produkcijas prestižu un pārliecību par sava biznesa nākotni.
Pateicoties karogu izmantošanai, aizvien vairāk uzņēmumu piesaista liela cilvēku skaita uzmanību, sagādājot viņiem pozitīvas emocijas saistībā ar reklamējamo objektu.
Karogu pasaule – jūsu uzticamais partneris.
Apkalpošanas teritorija:
Rīga, Latvija
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Karogu pasaule" karogi CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Karogu pasaule" karogi CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
GG TRADE
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103480563
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 14.11.2011
Juridiskā adrese:
Rīga, Miera iela 105 - 1B, LV-1013
Iegūt pilnu juridisko informāciju