"Benissimo" ķīmiskā tīrītava, SIA "Dado Azzurro" 0

Cēsu iela 31/3, Rīga, LV-1012
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Aizkaru tīrīšanas serviss "All inclusive". Noņemšanu, tīrīšanu, piekarināšanu precīzi pēc sākotnēja dizaina, saskaņā ar saziņu ar ražotāju vai dizaineri par auduma tīrīšanas noradījumiem nodrošina mūsu uzņēmuma personāls. Tīram zīda aizkarus ar bārkstīm, samta lielgabalu skatuves aizkarus, motorizētus romiešu žalūziju vai aizkaru sistēmas līdz 6 m augstumā, strādājam uz stalažām. Lielo objektu tāmes sastādīšanu un konsultācijas veicām bez maksas.
Viss jaunākā Eiropas tehnoloģija vertikālo žalūziju tīrīšanā nodrošinām izcilu rezultātu. Veicam vertikālo žalūziju tīrīšanu, remontu un trūkstošās furnitūras atjaunošanu.
Mājas un ofisa tekstila tīrīšana: dīvāni, krēsli, paklāji, mīkstie grīdas segumi, tekstila sienas paneļi, spēļu galdu virsmas.
Ekskluzīvo lustru mazgāšana.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Benissimo" ķīmiskā tīrītava, SIA "Dado Azzurro" CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Benissimo" ķīmiskā tīrītava, SIA "Dado Azzurro" CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
DADO AZZURRO
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003582234
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 11.02.2002
Juridiskā adrese:
Rīga, Vangažu iela 20, LV-1024
Iegūt pilnu juridisko informāciju