"TCB Sistēmas" SIA, Ķīmiskās preces, mazgājamie un dezinfekcijas līdzekļi pārtikas un dzērienu ražotājiem 0

Jauntrenči, Eimuri, Ādažu nov., LV-2164
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
TCB Sistēmas, sabiedrība ar ierobežotu atbildību, dibināta 2003. gadā. Uzņēmums piedāvā augstākās kvalitātes profesionālos tīrīšanas un dezinfekcijas līdzekļus visām pārtikas rūpniecības nozarēm, kā arī profesionālos līdzekļus ēdināšanas uzņēmumiem, telpu uzkopšanai, veļas mazgāšanai un fermām. Mūsu uzņēmums piedāvā lielu klāstu biocīdu produktus. Visi šie līdzekļi ir reģistrēti kā biocīdi, un tiem ir piešķirts biocīdu inventarizācijas numurs. Visi piedāvātie līdzekļi ir ražoti ES – Vācijā, Austrijā un Somijā.

Mūsu darbinieki ir ar lielu pieredzi tīrīšanas un dezinfekcijas jomā un darbā pārtikas ražošanas uzņēmumus. Nodrošinām saviem klientiem regulāras preču piegādes, darbinieku apmācības darbam ar tīrīšanas un dezinfekcijas līdzekļiem, veicam periodiskas servisa vizītes, auditus higiēnas efektivitātes uzlabošanai un higiēnas instrukciju izstrādi.

Piedāvājam klientiem CIP staciju projektēšanu, esošo iekārtu darbības uzlabošanu, kā arī dozēšanas sistēmu piegādi, uzstādīšanu un regulāru apkopi. Mūsu piedāvājumu klāstā ir ūdens sagatavošanas risinājumi, kā piemēram hlora dioksīda iekārtas un ultra filtrācijas iekārtas.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"TCB Sistēmas" SIA, Ķīmiskās preces, mazgājamie un dezinfekcijas līdzekļi pārtikas un dzērienu ražotājiem CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"TCB Sistēmas" SIA, Ķīmiskās preces, mazgājamie un dezinfekcijas līdzekļi pārtikas un dzērienu ražotājiem CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
TCB SISTĒMAS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003628756
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 02.05.2003
Juridiskā adrese:
Rīga, Hipokrāta iela 23 - 11, LV-1079
Iegūt pilnu juridisko informāciju