"Akso plus", SIA "Akso" oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs 0

Ruses iela 6/1, Rīga, LV-1029
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Jau vairāk kā 11 gadus kompānija SIA AKSO PLUS ir AS "Bulgārijas Roze"/ “Болгарская Роза” oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs.

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes kosmētikas produktus, saturošus naturālo rožu eļļu un rožūdeni ar garantētu izcelsmi. Daži no mūsu populārākajām sērijām ir ROSE, LADY’S JOY, ROSE JOGHURT, BULGARIAN SIGNATURE SPA, ROSE BARRY NATURE un LADY’S JOY LUXURY. Aromterapijai piedāvājam vislabākās kvalitātes ēteriskas eļļas (rožu, lavandas, un citas) un organisko ziedu ūdeņi (hidrolatus) - rozā, lavandas, kumelītes un citu. Jau vairāk nekā 8 gadus piedāvājam arī produktus priekš profesionāla darba - masāžas krēmi, maskas, pīlingus, serumus, ēteriskās eļļas un hidrolatus.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Akso plus", SIA "Akso" oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Akso plus", SIA "Akso" oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
AKSO PLUS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Ārvalstu filiāle
Reģistrācijas numurs:
44103039865
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 03.04.2006
Juridiskā adrese:
Smiltenes nov., Smiltene, Klievu iela 2, LV-4729
Iegūt pilnu juridisko informāciju