"Laimalukss" SIA, profesionālās matu kosmētikas pārstāvis Latvijā un Lietuvā 0

Brīvības iela 43, Rīga, LV-1010
Darba laiks:
  • pirmd. Slēgts
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd. Slēgts
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
GOLDWELL un OLYMP zīmolu oficiālais pārstāvis Latvijā un Lietuvā, MEDAVITA zīmola oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs.

Profesionālās matu kosmētikas vairumtirdzniecība.
TopChic, Colorance, StyleSign, Dualsenses, Elumen, Bond Pro, Men Reshade, Oxycur, Silklift, New Blonde, Kerasilk - apmācības, semināri, trendu meistarklases, pasaules mēroga friziermākslinieku konkursi, labākie profesionālie matu kopšanas produkti jums un jūsu klientiem!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Laimalukss" SIA, profesionālās matu kosmētikas pārstāvis Latvijā un Lietuvā CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Laimalukss" SIA, profesionālās matu kosmētikas pārstāvis Latvijā un Lietuvā CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
LAIMALUKSS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003165160
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 29.11.1993
Juridiskā adrese:
Rīga, Brīvības iela 43, LV-1010
Iegūt pilnu juridisko informāciju