probeauty.lv 0

Lazdu iela 4, Madona, Madonas nov., LV-4801
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Mūsu pamatuzdevums
Mūsu misija ir vienkārša: nodrošināt mūsu klientus ar ātru, ērtu piegādi, pārsteidzošu klientu apkalpošanu un līdz pat 50% ietaupījumu visiem skaistumkopšanas produktiem!

Pro Beauty Stāsts
Pro Beauty tika izveidots, lai piedāvātu nepārspējamu ietaupījumu līdz pat 50% ādas kopšanai, matu kopšanai un kosmētikai, kas jums patīk, nekad neatstājot savas mājas komfortu. Piedāvājot populārākos zīmolus un izcilu klientu apkalpošanu, mēs piegādājam produktus tieši līdz jūsu durvīm. Mēs neticam uzskatam, ka klientiem bez izņēmuma vienmēr jāmaksā pilna cena par kosmētiku. Pro Beauty mēs apsolam sniegt pozitīvu iepirkšanās pieredzi, liekot Jūs, mūsu klientus, visu, ko mēs darām, priekšplānā.

Labākās Cenas Garantija
Ja jūs kādreiz atradīsit kādu produktu, kas tiek pārdots par cenu, kas ir mazāka par ProBeauty.lv norādīto cenu, mēs to saskaņosim! Vienkārši nosūtiet mums saiti uz tīmekļa lapu vai dariet mums zināmu, kur var atrast zemāku cenu. Mēs jums izsniegsim arī kuponu par papildu 10% atlaidi nākamajam pasūtījumam.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
probeauty.lv CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
probeauty.lv CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
probeauty.lv
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40203248094
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 03.06.2020
Juridiskā adrese:
Madonas nov., Madona, Lazdu iela 4, LV-4801
Iegūt pilnu juridisko informāciju