Pirmā programmēšanas skola SIA 0

Dagdas iela 4, Rīga, LV-1003
Apraksts:
PPS ir programmēšanas kursi bērniem no 5 gadu vecuma, skolēniem un pieaugušajiem. Mēs piedāvājam apgūt dažādas programmēšanas valodas ar vai bez iepriekšējas pieredzes.
Dažāda vecuma skolēniem programmēšanas apguvei tiek piedāvātas atšķirīgas programmēšanas valodas gan tekstuālas, gan vizuālas. Programmēšana bērniem notiek grupās, balstoties uz iepriekšējām zināšanām un zināšanu apguves tempu. Jaunākajās grupās programmēšanas apguvei tiek izmantotas vizuālās programmēšanas vides Scratch, BBC micro:bit un code.org. Programmēšanas kursu vecākajās grupās skolēni algoritmus raksta programmēšanas valodās Python, Java, JavaScript, C++ un Arduino.

Mācoties programmēšanas kursos, skolēni attīsta loģisko domāšanu, kā arī uzlabojas bērnu sekmes matemātikā. Centīgākie un mērķtiecīgākie audzēkņi ar labiem rezultātiem piedalās programmēšanas olimpiādēs un robotikas sacensībās.

Pie tam piedāvājam arī:
- iespēju padziļināti apgūt matemātiku un elektroniku,
- programmēšanas kursus apgūt krievu valodā,
- nodarbības cilvēkiem ar kustību traucējumiem.
Pieaugušajiem bez priekšzināšanām programmēšanas kursos ir iespēja apgūt dažādas populāras programmēšanas valodas (Java, JavaScript, Python, C++). Pabeidzot programmēšanas kursus, ikvienam būs skaidrs, vai programmēšana ir viņa nākamā profesija vai nav.

Pirmajai programmēšanas skolai ir izglītības iestādes statuss. Līdz ar to, iesniedzot VID gada ienākumu deklarāciju, jūs varat atgūt daļu no nodarbību maksas.
Mājaslapa:
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
Pirmā programmēšanas skola SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
Pirmā programmēšanas skola SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Pirmā programmēšanas skola
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40203091273
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 08.09.2017
Juridiskā adrese:
Rīga, Dagdas iela 4 - 2, LV-1003
Iegūt pilnu juridisko informāciju