Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Komercinformācijas firma "Biznesa Komplekss" 0

Brīvības gatve 223, Rīga, LV-1039
Apraksts:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Komercinformācijas firma "Biznesa Komplekss" ir dibināts pirms 30 gadiem un joprojām nodarbojas ar grāmatvežu izglītošanu. Uzņēmums ir akreditēta izglītības iestāde un šobrīd piedāvā 4 akreditētas programmas - programma iesācējiem; grāmatvežiem, kuri vēlas iegūt zināšanas gada pārskatu sagatavošanā; programma pieredzējušiem grāmatvežiem, kura sniedz iespēju iegūt Grāmatveža sertifikātu un audita programma, kuru sekmīgi pabeidzot, ir iespēja iegūt Grāmatveža-auditora sertifikātu. Sertifikātus izsniedz akreditēta iestāde - Grāmatvežu sertifikācijas centrs. SIA atbildību Komercinformācijas firma "Biznesa Komplekss" piedāvā arī citus neformālās izglītības kursus, piemēram, Projektu vadību, Excel dažādu līmeņu kursus, Angļu valodas kursu grāmatvežiem, Nodokļu kursu un citus. Lai nezustu saikne ar bijušajiem kursantiem, vairākus gadus atpakaļ tika nodibināti vairāki Grāmatvežu klubi, kuros notiek grāmatvežu kvalifikācijas celšanas apmācības, kā arī piedāvā nelielu kultūras devu, kā piemēram, mini koncertiņi, mini ekskursijas un vienu reizi gadā ekskursija Baltijas ietvaros, kurā ir gan izklaide, gan arī neliels apmācību kurss. Šobrīd darbojas 4 klubi-Rīgā, Valmierā, Ventspilī un Saldū. Ņemot vērā, ka kursus Rīgā apmeklē arī citu pilsētu iedzīvotāji, uzņēmums piedāvā motivējošus nosacījumus, lai citu reģionu mācīties gribētāji varētu apmeklēt mācības Rīgā. Šobrīd ir iespēja mācīties arī attālināti – mācības nav pārtrauktas nevienu brīdi! No 2019.gada SIA Komercinformācijas firma "Biznesa Komplekss" iekārtojies jaunās un plašās pastāvīgās telpās Brīvības ielā 223, Rīgā.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Komercinformācijas firma "Biznesa Komplekss" CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Komercinformācijas firma "Biznesa Komplekss" CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Biznesa Komplekss
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003045337
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 02.12.1991
Juridiskā adrese:
Rīga, Brīvības gatve 223, LV-1039
Iegūt pilnu juridisko informāciju