"Kalnakrogs" SIA 0

Rīgas iela 107, Ķekava, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2123
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
SIA “KALNAKROGS”, Degvielu bāze, Rīgas iela 107, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, dibināts 1992.gadā kā lauksaimniecības tehnikas izplatītāji Latvijā. Valdes priekšsēdētājs Guntis Tīģeris.

Darbības sfēra – kvalitatīvas lauksaimniecības, dārzkopības, komunālās un vides kopšanas tehnikas tirdzniecība un serviss. Pakalpojumu sniegšana lauksaimniecībā un vides sakopšanā.
SIA “KALNAKROGS” ir firmu “MCHALE”, “SEKO”, “PERFECT”, “TEAGLE”, “FRANSGARD”, “AGROSTROJ PELHRIMOV”, “DMC DENMARK”, “BM TRACTORS”, “HiSPEC”, “ETESIA”, “COSMA”, “SEPPI”, “BERTI”, “WEASLER”, “CAMME”, “CMN” oficiālais importētājs Latvijā un piedāvā lopbarības sagatavošanas tehniku, lopbarības izdalīšanas tehniku, dārzkopības tehniku, teritoriju kopšanas tehniku, kardānu vārpstas un to rezervesdaļas, graudaugu un zālāju sēšanas tehniku.
SIA “KALNAKROGS” pārstāv “CLAAS”, “LEMKEN”, “MASSEY FERGUSON”, MASCAR”, “FENDT”, “AGRIC” augsnes apstrādes tehniku, graudaugu sēšanas un novākšanas tehniku, traktorus.
RESURSI
POFESIONALITĀTE – kvalificēti darbinieki, kuri regulāri papildina zināšanas par jaunumiem tehnoloģijās un produktu grupās mūsu pārstāvēto firmu ražotnēs.


Apkalpošanas teritorija:
Rīga, Vidzeme, Rīgas reģions, Kurzeme, Zemgale, Latgale
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Statoil Ķekava" SIA "Kalnakrogs" degvielas uzpildes stacija CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Statoil Ķekava" SIA "Kalnakrogs" degvielas uzpildes stacija CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Kalnakrogs
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003081732
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 07.07.1992
Juridiskā adrese:
Ķekavas nov., Ķekavas pag., "Degvielas bāze", LV-2123
Iegūt pilnu juridisko informāciju