"Voka" SIA 0

Celtnieku iela 11, Talsi, Talsu nov., LV-3201
Darba laiks:
Pr., Ot., Tr., Ce., Pk. 8 - 17
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Dibināts 1993. gadā, Voka ir viens no vecākajiem graudu pirmapstrādes kompleksu projektēšanas un būvniecības uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmuma galvenais darbības virziens ir graudu pirmapstrādes kompleksu projektēšana, būvniecība un serviss.
Vokas spēks ir speciālisti ar pieredzi, kas projektus spēj pielāgot Jūsu prioritātēm, izmantojot atbilstošākā ražotāja iekārtas. Ilgstošā sadarbība ar ražotājiem no visas Eiropas ļauj izvēlēties iekārtas pēc to specifiskajām īpašībām, kas apzinātas no pieredzes. Šobrīd savos projektos izmantojam tādus labi zināmus zīmolus, kā Agritech, Akron, AlvanBlanch, Araj, Damas, Denis, Michal, MySilo, Prive, Schmelzer, Soby, Westrup u.c. Šādā veidā spējam garantēt, ka mūsu klienti ir apmierināti ar mūsu veikumu ilgtermiņā.

2011.gada pirmajā pusē SIA Voka uzsākusi jaunu un lietotu traktoru un lauksaimniecības tehnikas tirdzniecību. Piedāvājam Farmtrac, JCB, Weidemann zīmola traktortehniku, Bury, Expom, Meprozet, Metaltech, Padagas, POM Augustow, Zuptor u.c. ražotāju lauksaimniecības tehniku. Aicinām iepazīties ar produkcijas katalogu.

Uzņēmumam attīstoties, tika uzsākta visa veida metāla būvkonstrukciju ražošana – noliktavas, angāri, biroja ēkas, ražošanas ēkas, graudu pirmapstrādes ēkas.

Bez būvkonstrukciju izgatavošanas Voka piedāvā arī dažādus metālapstrādes pakalpojumus.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Voka" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Voka" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
VOKA
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
50003216331
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 16.09.1994
Juridiskā adrese:
Talsu nov., Talsi, Celtnieku iela 11, LV-3201
Iegūt pilnu juridisko informāciju