"Latvijasmernieks.lv" SIA, mērniecības pakalpojumi 0

E. Smiļģa iela 2a, Rīga, LV-1048
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Latvijasmernieks.lv" – ir viens no OU Reaalprojekt grupas uzņēmumiem, kas ir vadošā projektēšanas un mērniecības uzņēmumu grupa Baltijā. Augstākājā kvalitātē veicam visu veidu mērniecības pakalpojumus, robežu uzmērīšanu, ģeodēziju, topogrāfisko uzmērīšanu, zemes ierīcību, ceļu projektēšanu, ģeoloģiskos darbus, hidrobūvju zemūdens apsekošanu, aerofotogrammetriju, 3D lāzerskenēšanu un 3D modelēšanu.
Apkalpošanas teritorija:
Rīga, Liepāja, Valmiera, Daugavpils, Rēzekne, Alūksne, Jelgava, Kuldīga, Ogre, Saldus, Talsi, Tukums, Ventspils
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Latvijasmernieks.lv" SIA, Ziemeļkurzemes biroja klientu apkalpošanas centrs Ventspilī CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Latvijasmernieks.lv" SIA, Ziemeļkurzemes biroja klientu apkalpošanas centrs Ventspilī CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Latvijasmernieks.lv
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003783960
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 22.11.2005
Juridiskā adrese:
Rīga, Eduarda Smiļģa iela 2A, LV-1048
Iegūt pilnu juridisko informāciju