''METRUM'' SIA 0

Ģertrūdes iela 47, Rīga, LV-1011
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
SIA METRUM – lielākais mērniecības, teritorijas plānošanas pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Darbojas mērniecības, teritorijas plānošanas un ģeotelpisko informācijas sistēmu jomā. Zemes robežu uzmērīšana, topogrāfisko plānu un zemes ierīcības projektu izstrādāšana, detālplānojumi, lokālplāni teritoriju attīstības plānojumi, augstākās ģeodēzijas joma, ģeotelpisko informācijas sistēmu izveide un attīstīšana, 3D modeļu, tālizpētes datu analīze un IT sistēmu iveide ir METRUM uzņēmuma galvenie darbības virzieni. Uzņēmums nodarbina 65 sertificētas personas 7 dažādās sertifikācijas jomās. Uzņēmuma darbību reģionos nodrošina 11 biroji visā Latvijā. METRUM darbojas kopš 2005. gada un ir vairāku jaunu inovāciju ieviesējs un kvalitātes veicinātājs mērniecības, plānošanas un ģeotelpisko informācijas sistēmu jomā. METRUM vērtības ir klients un tā vajadzību izzināšana un apmierināšana. METRUM spēks ir zinoša un saliedēta komanda. METRUM galvenais uzdevums ir sniegt mūsdienīgus un kvalitatīvus risinājumus. METRUM darbojas atbilstoši ISO 9001 standartam kopš 2008. gada.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"METRUM" SIA Liepājas birojs CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"METRUM" SIA Liepājas birojs CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
METRUM
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003388748
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 08.04.1998
Juridiskā adrese:
Rīga, Ģertrūdes iela 47 - 3, LV-1011
Iegūt pilnu juridisko informāciju