Rumba - V SIA 0

Meistaru iela 3, Valdlauči, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-1076
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
"Rumba - V" ražošana attīstās trīs darbības virzienos: metālapstrāde, plastmasas detaļu liešana un nerūsējošā tērauda izejmateriālu un sagatavju tirdzniecība. Metālapstrādē mēs piedāvājam tehnoloģiskā aprīkojuma (presformu, stanču) izgatavošanu. Veicam dažādus metālapstrādes darbus. Plastmasas ražošanā piedāvājam gan savus izstrādājumus, gan arī veicam liešanu pēc pasūtījuma. Mūsu noliktavā ir liels klāsts nerūsējošā tērauda lokšņu, apaļo un kantaino cauruļu, fasondaļu. Materiāli ir gan auksti velmēti, gan dekoratīvi (slīpēti, pulēti vai ar faktūru). Kā arī piedāvājam metināšanas materiālus nerūsējošam tēraudam. Uzņēmumā pēc pasūtītāja skicēm vai rasējumiem izgatavo nestandarta konstrukcijas un iekārtas. Varam garināt un locīt loksnes līdz 3 metru garumam.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
Rumba - V SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
Rumba - V SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
RUMBA-V
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103047283
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 16.04.1992
Juridiskā adrese:
Ķekavas nov., Ķekavas pag., Valdlauči, Meistaru iela 3, LV-1076
Iegūt pilnu juridisko informāciju