"Skaņotājs" SIA klavieru skaņošana, serviss 1

Biķernieku iela 17a, Rīga, LV-1039
Rezervēt pakalpojumu
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Mūsu firma nodarbojas ar mūzikas instrumentu tirdzniecību, bet galvenokārt ar klavierēm, flīģēļi un pianīno. Mēs piedāvājam arī jaunākās tehnoloģijas PIANODISC pašspēlējošas klavieres, kas sniegs jums neatkārtojamu mākslas baudījumu, izvēlieties ko vēlties dzirdēt tās jums nospēlēs!
Kā arī piedāvājam instrumentu pilnu apkalpošanu un restaurāciju. Vairāk nekā 50 gadus (3-ā paaudzē) Kostanu ģimene, kas ir mūsu firmas priekšgalā, praktizē mūzikas instrumentu restaurāciju, īpašu vērību pievēršot klavierēm. Tā kā mūsu meistari ir augstas klases speciālisti, tad mūsu restaurētajiem vai pārdotajiem instrumentiem ir laba reputācija vairākās pasaules valstīs. Mēs nedarām "lēti", bet mēs darām pareizi, ieturot labāko klavieru būves visus principus. Mēs sadarbojamies ar dažādām firmām, kuras izgatavo mūzikas instrumentus, tāpēc varam piedāvāt jaunāko produkciju tieši no fabrikas un par sākumcenām (bez starpniecības).
Mūsu Salona - Darbnīcai ir Autortiesības Baltijā.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Skaņotājs" SIA klavieru skaņošana, serviss CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Skaņotājs" SIA klavieru skaņošana, serviss CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
SKAŅOTĀJS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003449366
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 17.06.1999
Juridiskā adrese:
Rīga, Emmas iela 3A - 61, LV-1015
Iegūt pilnu juridisko informāciju