"Senču Sils" SIA 0

Turaidas iela 19, LV-2015
Darba laiks:
Darba dienās
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Savu darbību veicam sadarbojoties ar klientiem gan ar ilgtermiņa līgumiem, gan vienreizējiem gadījumiem, kad nepieciešama operatīva un ātra reakcija uz radušos problēmsituāciju īpašumā, lai to novērtētu un atrisinātu.

Klientiem piedāvājam caurspīdīgu un pārskatāmu sadarbību: objekta novērtēšana, tāmes sagatavošana atbilstoši budžetam un atskaišu sistēmu – regulāras atskaites par paveiktajiem darbiem, uzkrājuma fonda izlietojamu ar mērķtiecīga darbu plānošana ikviena objekta drošai un ilgstošai ekspluatācijai un nekustamā īpašuma īpašnieku dzīves kvalitātes uzlabošanai. Esam atvērti sadarbībai ar nekustamo īpašumu attīstītājiem, ēku īpašniekiem, dzīvokļu īpašnieku biedrībām, kooperatīviem, Dzīkiem, dzīvokļu īpašnieku pilnvarotajām personām un māju vecākajiem Rīgā un Pierīgā.

Sniedzam bezmaksas konsultācijas un pirmreizējo novērtējumu, izstrādājam piedāvājumu atbilstoši vēlmēm un paredzamajam budžetam, kā arī visi darbi un uzlabojumi tiek dalīti etapos un izpildīti atbilstoši iespējām.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Senču Sils" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Senču Sils" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Senču Sils
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103767318
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 10.03.2014
Juridiskā adrese:
Jūrmala, Turaidas iela 19, LV-2015
Iegūt pilnu juridisko informāciju