"LAT REAL ESTATE" SIA 0

Mālpils iela 2A - 63, Rīga, LV-1013
Apraksts:
Tā ir nekustamo īpašumu profesionāļu komanda Latvijā. Mēs palīdzam cilvēkiem piepildīt savus sapņus. Gadu pieredzeļauj mums būt līderiem savā jomā. Mūsu speciālistiem ir liela pieredzedzīvojamo, komerciālo nekustamo īpašumu iegādē, pārdošanā un īrē.
Individualuāla pieeja katram klientam. Darījumu juridiskais atbalsts no sākuma līdz projekta realizācijai – tas mūs atšķir no citiem. Mēs atradīsim to, ko jūs meklējat! Mūsu mērķis ir paplašināt savu redzesloku. Vairāku gadu sadarbībā ar lielākajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem Latvijā, mēs esam izveidojuši nekustamā īpašuma bāzi, kas auj mums apmierināt klientus dāžadas. Mūsu mērķis ir pārspēt jūsu cerības.
Mēs nosakam jaunus standartus nekustamā īpašuma tirgū, piedāvājot vislabāko cenas un kvalitātes attiecību, nevainojamu servisu un uzmanību detaām. Sadarbība ar mums ir ērta un izdevīga, jo klienta intereses mums ir pāri visam. Kopā mēs varam vairāk! Greizities pēc kvalificētas palīdzības pie mūsu speciālistiem.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"LAT REAL ESTATE" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"LAT REAL ESTATE" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
LAT REAL ESTATE
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40203254298
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 21.08.2020
Juridiskā adrese:
Rīga, Mālpils iela 2A - 63, LV-1013
Iegūt pilnu juridisko informāciju