"Eļļas grupa" SIA 0

Ieriķu iela 3, T/C DOMINA, Rīga, LV-1084
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Kompānijas galvenais darbības veids ir dažādu kvalitatīvu augu eļļu tirdzniecība. Esam vieni no lielākajiem eļļu piegādātajiem Latvijā. Piedāvājam eļļas ražotājiem ar piegādi autocisternās, IBC konteinerus, HoReCa klientiem kannas 20L, 10L, un 5L, mazumtirdzniecībai eļļas 1.8L, 1L un 900 ml PET un 250 ml stikla pudelēs. Kompānija pārdod eļļas ar preču zīmēm „OiliO”, „Ovilo” un „Omili” “Graco”. Piedāvājam klientiem iespēju fasēt eļļas ar savām preču zīmēm.
SIA “Eļļas Grupa”ir vairāku citu ražotāju ražoto produktu izplatītāji Latvijā. Atpazīstamākie ir ātri pagatavojamās auzu pārslu un rīsu putras “NORDIC”, ražotas Somijā, Raisio Nutrition Ltd, dažādi makaronu izstrādājumi “Melissa”, tostarp bezglutēna un bērnu makaroni, tomātu mērces un citi produkti no tomātiem, ražoti Grieķijā, Melissa Kikizas Food Products S.A., daļēji žāvētie augļi “Fruit for Snack”, riekstu,sēklu maisījumi salātiem “Fruit & Nuts”, ražoti Grieķijā, Sdoukos S.A.
Ar mūsu produktiem mēs nodrošinām klientus visā Latvijas teritorijā.
Apkalpošanas teritorija:
Rīga, Latvija
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Eļļas grupa" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Eļļas grupa" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
EĻĻAS GRUPA
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103081476
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 16.02.1993
Juridiskā adrese:
Rīga, Ieriķu iela 3, LV-1084
Iegūt pilnu juridisko informāciju