"Veselības centrs VIVENDI" SIA, Rehabilitācijas centrs Rīgā 0

Bukultu iela 11, Rīga, LV-1005
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Tieši tāpat kā daba atrodas nemitīgā kustībā, arī cilvēkam, esot dabas sastāvdaļai, kustība ir neatraujama dzīves daļa. Brīvas, vieglas un pozitīvas emocijas raisošas kustības ir viens no mūsu labsajūtas stūrakmeņiem.

Mūsdienu sabiedrības lielākā problēma ir mazkustīgs, neveselīgs un stresa piesātināts dzīvesveids, kas atstāj būtisku ietekmi uz cilvēka kopējo veselības stāvokli. Fizioterapeits var palīdzēt uzlabot veselības stāvokli un ieviest ikdienas dzīvē vienkāršas, bet noderīgas aktivitātes.

Fizioterapeits ir ārstniecības persona, kas specializējas cilvēka fiziski funkcionālā stāvokļa izvērtēšanā. Speciālists ne vien rehabilitē pacientus pēc slimībām un traumām, bet arī izglīto par profilaktiskiem un veselības veicinošiem pasākumiem.

Fizioterapeita konsultācija ir nepieciešama, ja:

ir kustību traucējumi
ir sāpes mugurā, muskuļos un locītavās
ir paaugstināta fiziskā slodze (piemēram, sportistiem)
ir nepieciešama muskulatūras spēka atjaunošana un nostiprināšana
ir sēdošs darbs u.c.

Depresija, stress, panikas lēkmes, trauksme, milzīgi emocionāli pārdzīvojumi, izdegšana, bieža slimošana, dzīvesprieka zudums, neatrisinātas attiecību problēmas ar tuviniekiem, ieilgušas sociālās problēmas ir tikai daži no indikatoriem, kas apliecina, ka ir nepieciešams uz mirkli apstāties, ievilkt elpu un pārdomāt radušos situāciju. Emocionālās pārslodzes rezultātā pasliktinās arī fiziskā labsajūta un dzīves kvalitāte kopumā.
Reizēm atgūties var palīdzēt atvaļinājums, aizraujošs ceļojums vai sirsnīgas sarunas ar draugiem, taču nereti šīs aktivitātes labsajūtu pilnībā nemaz neatjauno. Ja neizdodas tikt galā pašu spēkiem, tad palīdzēt var psihiatrijas vai psihoterapijas jomas speciālists.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Veselības centrs VIVENDI" SIA, psihologs Rīgā CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Veselības centrs VIVENDI" SIA, psihologs Rīgā CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Veselības centrs Vivendi
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103780161
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 15.04.2014
Juridiskā adrese:
Rīga, Bukultu iela 11, LV-1005
Iegūt pilnu juridisko informāciju