SIA "Rodain", Profesionālās virtuves tehnikas remonts 0

Dārzaugļu iela 1 - 213. kab., Rīga, LV-1012
Darba laiks:
Pēc iepriekšējas vienošanās
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
SIA RODAIN meistars - tehniķis, kuram ir 20 gadu pieredze darbā ar profesionālo virtuves tehniku, piedāvā visdažādāko veidu un zīmolu profesionālo virtuves iekārtu remontu un apkopi:
Elektriskās un gāzes plītis, elektriskās un gāzes krāsnis, trauku mazgājamās mašīnas, grili, marmīti, mikseri, dārzeņu smalcinātāji, gaļas maļamās mašīnas, kartupeļu tīrāmās mašīnas u.tt. - rodot risinājumu arī dažādām nestandarta problēmām.
Meistara pamatuzdevums – profesionālo virtuves iekārtu diagnostika un remonts, nepieciešamo rezerves daļu sameklēšana, piegāde un nomaiņa, iekārtu apkope un paveikt visu maksimāli ātri un kvalitatīvi.
Strādājam ar dažādiem profesionālo virtuves iekārtu zīmoliem : ANGELO PO, BAKE OF, BEST FOR, BERTOS, CONVOTHERM, EGO, ELEKTROLUX, ELOMA, FAGOR, FOINOX, FRIMA, GIGA, HOBART, HOUNO, KUPPERSBUSCH, LAINOX, METOS, MBM, MKN, OLIS, PALUX, PIRON, RATIONAL, UNOX, ZANUSSI, ADLER, ALPENINOX, COLGED, COMENDA, DIHR, ELETTROBAR, ELFRAMO, GIGA, IME OMNIWASH, KROMO, LAMBER, MBM, OEM, SILANOS, WINTERHALTER un citiem.

SIA RODAIN meistars jau kopš 1998. gada strādā savā arodā, remontējot profesionālās virtuves siltumiekārtas, trauku mazgājamās mašīnas un citas virtuves iekārtas. Aizvadīto 20 gadu laikā Māris ir pierādījis sevi kā zinošu profesionālo virtuves iekārtu meistaru – tehniķi, kas darba gaitā ir krājis un pilnviedojis savas zināšanas un prasmes. Meistars klientus apkalpo pēc to atrašanās vietas, veic diagnostiku, konstatē defektu, saskaņojot tāmi veic nepieciešamos remonta darbus un nepieciešamības gadījumā sameklē vajadzīgās detaļas.
SIA RODAIN meistara profesionalitāti ir novērtējuši un sadarbojas : restorānu tīkls “LIDO”, restorāns “36 LĪNIJA”, ceptuve “LĀČI”, atpūtas parks “RĀMKALNI”, “BELLEVUE PARK HOTEL RIGA”, konditoreja “DUKĀTS”, “SEMARAH HOTEL LIELUPE SPA”, viduslaiku restorāns “ROZENGRĀLS”, kafejnīca “13 KRĒSLI”, restorāns “JŪRA”, “XL PELMEŅI”, restorāns “EL SANTO” un citi.
Priecāsimies, ja arī Tavs ēdināšanas uzņēmums papildinās mūsu ilggadējo klientu loku.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
SIA "Rodain", Profesionālās virtuves tehnikas remonts CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
SIA "Rodain", Profesionālās virtuves tehnikas remonts CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Rodain
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003735570
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 29.03.2005
Juridiskā adrese:
Rīga, Dārzaugļu iela 1 - 213, LV-1012
Iegūt pilnu juridisko informāciju