"STA Grupa", AS, Drošības sistēmu risinājumi 0

Maskavas iela 227, Rīga, LV-1019
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Akciju sabiedrība STA Grupa ir licencēta apsardzes tehnisko drošības sistēmu ierīkošanas kompānija. STA Grupa, A/S jau 27 gadus nodarbojas ar vājstrāvu un drošības sistēmu projektēšanu, instalāciju, garantijas un pēc garantijas objektu apkalpošanu.

Klientiem sniedzam adrešu un konvencionālās ugunsdrošības signalizācijas, apsardzes un perimetra signalizācijas, balss trauksmes izziņošanas, videonovērošanas (IP, HDCVI, video analītika, numura noteikšana, sejas atpazīšana), namruņu uzstādīšanas, piekļuves kontroles un evakuācijas sistēmas, darba laika uzskates, cilvēku konstatēšanai transportlīdzekļos, integrēto drošības sistēmu un datortīklu projektu attīstības un realizācijas pakalpojumus. Mūsu uzņēmumu galvenās vērtības ir klienti, mūsu speciālisti un sniegto pakalpojumu kvalitāte. Galvenais uzņēmuma aktīvs ir spēcīga un profesionāla komanda, kas ļauj darbus veikt pašu spēkiem. Kopā ar klientiem virzāmies uz attīstību un piedāvājam tiem labākos risinājumus drošības sistēmu jomā. Uzņēmumam ir ļoti ērta atrašanās vieta netālu no pilsētas centra un plašs auto stāvlaukums klientu ērtībai.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"STA Grupa" AS, filiāle CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"STA Grupa" AS, filiāle CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
STA Grupa
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Akciju sabiedrība
Reģistrācijas numurs:
40003019103
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 07.08.1991
Juridiskā adrese:
Rīga, Latgales iela 227, LV-1019
Iegūt pilnu juridisko informāciju