"Kārsavas slimnīca" SIA 0

Vienības iela 52, Kārsava, Ludzas nov., LV-5717
Apraksts:
"Kārsavas slimnīca" veic veselības un sociālās aprūpes funkcijas. Slimnīca apkalpo Kārsavas novada iedzīvotājus no Kārsavas pilsētas un pagastiem: Salnavas, Mērdzenes, Mežvidu, Malnavas un Goliševas, kā arī blakus novadu iedzīvotājus.
Kārsavas slimnīca ir patstāvīga saimnieciska vienība ar juridiskas personas tiesībām.
Slimnīcas pakalpojumu sniegšanas teritoriālajā zonā - Kārsavas novadā - strādā 4 primārās veselības aprūpes ārsti. Pagastos darbojas feldšeru punkti, kuros pēc noteikta grafika ierodas uz pieņemšanu primārās veselības aprūpes ārsti. Šie ārsti vajadzības gadījumā nosūta pacientus pie nepieciešamajiem speciālistiem: ginekologa, neirologa u.c., kā arī uz diagnostikas izmeklējumiem: laboratorijas, rentgena, ultrasonografijas EKG u.c., kurus var saņemt Kārsavas slimnīcā.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Kārsavas slimnīca" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Kārsavas slimnīca" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Kārsavas slimnīca
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003257732
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 28.06.1995
Juridiskā adrese:
Ludzas nov., Kārsava, Vienības iela 52, LV-5717
Iegūt pilnu juridisko informāciju