"Meristēmas" SIA stādaudzētava, lauksaimniecības uzņēmums 3

Austrumnieki, Blakus A6 šosejai, Ogresgala pag., Ogres nov., LV-5020
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Mēs saprotam, ka veiksmīgs rezultāts ir atkarīgs ne tikai no čakla dārzkopja darba. To būtiski ietekmē arī piemēroti dabas apstākļi. e-stadi.lv produkcija ir ar garantiju – ja kaut kas neizaugs, mēs to apmainīsim pret jaunu, spēcīgu stādu!
Vai tā ir tikko noplūkta avene, uz kuras košajiem sāniem vēl palikusi rīta rasas lāse, vai tā ir ērkšķoga – oga ar raksturu, kuru, tikko no krūma norautu, apēst ir ļauts tikai visneatlaidīgākajam dārzkopim. Šīs ogas garšo vislabāk un šie ogulāji apbalvo savus audzētājus ar bagātīgām ražām ik gadu, jo tie ir audzēti Latvijā.
Vai tie būtu tikko plaukuši ābeles ziedi, vai pašā ziedonī esoši ceriņkrūmi... šie augi zied viskrāšņāk un ar smaržo vislabāk, jo tie ir audzēti Latvijā. Jaunaudze, kas kopta un veidota no Latvijā audzētiem bērziem, pavisam nemanot izaug par stipru un varenu mežu!
E-stadi.lv misija ir apgādāt Latvijas mežus un dārzus ar augstvērtīgu stādāmo materiālu, lai ik katram Latvijas "apzaļumotājam" būtu iespēja saņemt pretī to gandarījumu un harmoniju, ko sniedz bagātīgi ražojošs ogulājs, krāšņi ziedošs ceriņkrūms vai varens lietas koks.
Ja vēlaties iegādāties norādītos stādus, zvaniet vai apmeklējiet Ogres novads, Ogresgala pagasts, Austrumnieki. Ogre: Pr-Pk no 8:00 līdz 17:00, Sestdiena no 8:00 līdz 12:00, Svētdienās - brīvs
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Meristēmas" SIA stādaudzētava, lauksaimniecības uzņēmums CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Meristēmas" SIA stādaudzētava, lauksaimniecības uzņēmums CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Meristēmas
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
41502012861
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 04.09.1996
Juridiskā adrese:
Rīga, Valguma iela 15 - 8, LV-1048
Iegūt pilnu juridisko informāciju