"Stikla serviss", SIA 1

Toma iela 4, Rīga, LV-1003
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Uzņēmums dibināts 1994. gadā ar sākotnējo nosaukumu SIA "Serdna Glass". Darbības jomai mainoties, kopš 2000. gada SIA "Stikla Serviss" strādā kā stikla tirdzniecības un stikla izstrādājumu ražošanas uzņēmums. Konsekventi un ar panākumiem uzņēmums ir pilnveidojies un šobrīd ieņem līdera pozīcijas stikla tirgū.

Esam lielākā visa veida lokšņu stikla: pulētā (Float), dekoratīvā, tonētā, siltumizolējošā, saules enerģiju atstarojošā, armētā, ugunsdrošā, laminētā, vitrāžu, gatavo un lokšņu spoguļu, saunas durvju un iekšdurvju, stikla apstrādes un montāžas instrumentu tirdzniecības uzņēmums Latvijā.

Piedāvājam saviem klientiem augstākās kvalitātes stikla produkciju no Eiropas un visas pasaules valstīm tieši no ražotājiem.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Stikla serviss", SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Stikla serviss", SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
STIKLA SERVISS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003509472
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 11.09.2000
Juridiskā adrese:
Rīga, Toma iela 4, LV-1003
Iegūt pilnu juridisko informāciju