"A&S" SIA, tulkošanas birojs 0

Merķeļa iela 10 - 23, Rīga, LV-1050
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Tulkošanas birojs "A & S" dibināts 1992. gadā. Valdes locekle - Tatjana Lāce.
Tulkojumu birojs bija viena no pirmajām privātajām struktūrām, kuras šajā jomā izveidojās Latvijas Republikā.
Šo gadu laikā izveidojies plašs klientu loks, starp tiem ir vēstniecības, advokātu biroji,
daudzi uzņēmumi un firmas.
Firmā darbojas dažādu valodu tulki ar augstu kvalifikāciju.
Tulkojam biznesa, juridiskos, tehniskos u.c. tekstus, tai skaitā ar notariālu apstiprinājumu.
Veicam gan mutiskos, gan rakstiskos tulkojumus.
Apkalpošanas teritorija:
Nozare:
  • Tulks
Produkti:
tulkošanas birojs tulkojumu birojs tulkošanas pakalpojumi tulks tulki tulkojumi tulkošana Tulkojumi ar notariālu apstiprinājumu zvērināts tulks Tulkojumi ar notāra apstiprinājumu tulkojumu birojs Rīgā Tulkošnas birojs Rīgā tulks Rīgā tulko Rīgā Tulkojumi ar notāra apstiprinājumu Rīgā Tekstu rediģēšana Korektūra Teksta ievadīšana Tulkošanu uz krievu valodu tulkošana no krievu valodas Tulkošanu uz angļu valodu tulkošana no angļu valodas Tulkošanu uz vācu valodu tulkošana no vācu valodas Tulkošanu uz izgauņu valodu tulkošana no igauņu valodas Tulkošanu uz lietuviešu valodu tulkošana no lietuviešu valodas Tulkošanu uz poļu valodu tulkošana no poļu valodas Tulkošanu uz čehu valodu tulkošana no čehu valodas Tulkošanu uz ukraiņu valodu tulkošana no ukraiņu valodas Tulkošanu uz baltkrievu valodu tulkošana no baltkrievu valodas Tulkošanu uz franču valodu tulkošana no franču valodas Tulkošanu uz itāļu valodu tulkošana no itāļu valodas Tulkošanu uz spāņu valodu tulkošana no spāņu valodas Tulkošanu uz portugāļu valodu tulkošana no portugāļu valodas Tulkošanu uz zviedru valodu tulkošana no zviedru valodas Tulkošanu uz dāņu valodu tulkošana no dāņu valodas Tulkošanu uz somu valodu tulkošana no somu valodas Tulkošanu uz holandiešu valodu tulkošana no holandiešu valodas Tulkošanu uz flāmu valodu tulkošana no flāmu valodas dokumentu tulkošana Juridisko dokumentu tulkošana Medicīnisko dokumentu tulkošana Tehnisko dokumentu tulkošana Tehniskie tulkojumi Reklāmas tekstu tulkošana mājas lapu tulkošana
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"A&S" SIA, tulkošanas birojs CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"A&S" SIA, tulkošanas birojs CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
A & S
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003100431
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 10.11.1992
Juridiskā adrese:
Rīga, Merķeļa iela 10-23, LV-1050
Iegūt pilnu juridisko informāciju