"Lingo S", SIA, tulkošanas birojs 0

Pulkveža Brieža iela 6, 3. stāvs, Rīga, LV-1010
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Tulkošanas birojs "LingoS" dibināts 2000. gadā un sniedz profesionālus tulkošanas pakalpojumus, t.sk. notariāli apliecinātus tulkojumus, par konkurētspējīgām cenām. Mēs specializējamies juridisku, finanšu, tehnisku, medicīnas un farmācijas jomas tekstu, reklāmas un publikāciju, kā arī ES dokumentu, sertifikātu un apliecinājumu tulkošanā. Visiem tulkojumiem tiek veikta kvalitātes pārbaude. Mēs strādājam praktiski ar visām Eiropas valodām, arī krievu un ukraiņu. Mēs augstu vērtējam ikvienu klientu un nodrošinām augstas kvalitātes tulkojumus optimālos termiņos.
Mēs esam sertificēti atbilstoši LVS EN ISO 17100 – starptautiskajam standartam, kurā noteiktas prasības kvalitatīvu tulkošanas pakalpojumu sniegšanai.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Lingo S", SIA, tulkošanas birojs CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Lingo S", SIA, tulkošanas birojs CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
LINGO S
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003511284
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 26.09.2000
Juridiskā adrese:
Rīga, Maskavas iela 265 k-1 - 36, LV-1063
Iegūt pilnu juridisko informāciju